סטארטאפ - כרזה

סטארטאפ (2016)

StartUp

ארה"ב  ·  מתח, פשע  ·  44 דקות  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

8.1
4,037 מצביעים
גולשי IMDb
5.7
7 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(עונה 2)
" מוצר טלוויזיוני מלוטש, עושה את העבודה, כזה שבסוף פרק לא משאיר אותך בתחושת כעס שבזבזת את הזמן מול הטלוויזיה. דווקא להפך: היית יושב עכשיו בכיף לראות עוד פרק. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 3) בעונה השלישית, מירה סורבינו תגלם בסדרה את נציגת הסוכנות לביטחון לאומי, הסוכנת רבקה סטראוד. בעשרת פרקי העונה השלישית היא צפויה להקשות על חייהם של ברוני הטכנולוגיה שיצרו, לדעתם, את הפלטפורמה האינטרנטית המושלמת לפשיעה.
סיפו...
(עונה 1) ברוכים הבאים למיאמי: כור ההיתוך הנוכחי של החברה האמריקאית - עיר רוחשת בה מתערבבים מהגרים קובנים, ברוני פשע מהדרום הישן ומיליארדי הייטק השולטים בכל מתוך בתי הקיץ המפוארים שעל רצועת החוף. בעיר זאת הכסף שולט בהווה היומיומי א...
אין תמונה
בן קטאי (יצירה)
מרטין פרימן (פיל ראסק)
אין תמונה
אדם ברודי (ניק טלמן)
אין תמונה
אוטמרה מררו (איזי מורלס)
אין תמונה
אדי גת'גי (רונלד דייסי)
אין תמונה
קריסטן אריזה (תמרה דייסי)
אין תמונה
אשלי גרייס (טיילור)
אין תמונה
ג'וסין דונהיו (מאדי פירס)
אין תמונה
רובין תומאס (לאונרד)
אין תמונה
אהרון יו (אלכס)
(עונה 3) בעונה השלישית, מירה סורבינו תגלם בסדרה את נציגת הסוכנות לביטחון לאומי, הסוכנת רבקה סטראוד. בעשרת פרקי העונה השלישית היא צפויה להקשות על חייהם של ברוני הטכנולוגיה שיצרו, לדעתם, את הפלטפורמה האינטרנטית המושלמת לפשיעה.
סיפורים נוספים המתרחשים בעונה השלישית: ל-וס (רון פרלמן) נמאס לממן את החברה והוא מנסה למשוך אליה משקיעים חדשים; ניק (אדם ברודי) מוכן לעשות הכל כדי שהחברה תשתלט על העולם, גם אם המשמעות היא הפעלת לחץ חריף על העובדים; רון (אדי גאתגי) התברגן אך מתקשה להתרחק מעולם הסמים והרובים, שנסחרים דרך החברה; ואיזי (אוטמרה מארארו), ההאקרית הגאונה, מגלה שהפכה לכלי במאבק מסוכן.

(עונה 1) ברוכים הבאים למיאמי: כור ההיתוך הנוכחי של החברה האמריקאית - עיר רוחשת בה מתערבבים מהגרים קובנים, ברוני פשע מהדרום הישן ומיליארדי הייטק השולטים בכל מתוך בתי הקיץ המפוארים שעל רצועת החוף. בעיר זאת הכסף שולט בהווה היומיומי אך מי שמכתיב את קצב העתיד הן דווקא חברות הסטרטאפ אשר פלורידה משמשת להן כמוקד העלייה לרגל של החוף המערבי.
בתוך היקום התוסס הזה מצטלבות דרכיהם של שלושה גיבורים: ניק טלמן (אדם ברודי), בנקאי צעיר המעוניין להשקיע במהירות האפשרית את כספי לקוחות שגנב בחשאי, רונלד דייסי (אדי גת'גי כוכב "הרשימה השחורה") - ברון סמים ממוצא האיטי השואף להלבין את עיסוקיו ולהפוך לאיש עסקים מהוגן ואיזי מוראלס – (התגלית אוטמרה מארארו) - צעירה ממשפחה קובנית אשר פיתחה אפליקציה שעתידה להפוך את עולם הכספים ואת המערכת המוניטרית העולמית כולה על ראשם.
יחד חוברים השלושה לסטרטאפ אשר רגליו בעולם הפשע אך ראשו בחלומות לשינוי העולם כאשר הדבר היחיד העומד בדרכם על מנת להגשים את החלום האמריקאי בגרסתו המעודכנת הוא פיל ראסק (מרטין פרימן), סוכן משטרתי הדולק בעקבותיהם.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה ב-וי.או.די: 22.09.2016
זמן ריצה:
44 דקות (44 דקות)
צבע:
צבע

יצירה
משחק
... פיל ראסק (בשנים 2016-?)
... ניק טלמן (בשנים 2016-?)
... איזי מורלס (בשנים 2016-?)
... רונלד דייסי (בשנים 2016-?)
... תמרה דייסי (בשנים 2016-?)
... טיילור (בשנים 2016-?)
... מאדי פירס (בשנים 2016-?)
... לאונרד (בשנים 2016-?)
... אלכס (בשנים 2016-?)

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.