אטלנטה - כרזה

אטלנטה (2016-2023)

Atlanta

ארה"ב  ·  דרמה, קומדיה  ·  30 דקות  ·  סדרת טלויזיה
9.2
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

המבקרים ממליצים בחום

צוטטו 4 ביקורות

8.6
62,040 מצביעים
גולשי IMDb
5.2
38 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(04.05.22)
(עונה 3, פרקים 1-10)
" גלובר, עם כל הטרוניות והקטרוגים, מצליח ליצור את הדיון העמוק ביותר שראיתי על גזענות, והביקורת שלו מופנית כלפי כל מי שלוקח חלק ביחסים הסינרגיים שבין אפליה, שנאה, קפיטליזם וכוח. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 1)
" הייחודיות של "אטלנטה" מצליחה להקנות לה תחושה אישית להפליא, וברמה העלילתית ברור למדי שהיא איננה כזו, והרבה מהייחודיות הזו עולה מעיצוב דמותו של הגיבור קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(20.10.16)
(עונה 1)
" לראות אותה זה כמו לשמוע את "פאבליק אנמי" בפעם הראשונה – על גבול ההלם. יש לה מקצב פנימי, זרימה וסטייל ייחודיים. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 3) העונה השניה הסתיימה כאשר השותפות בין ארן לאלפרד נראתה בטוחה מתמיד, אבל בכל מה שקשור לחייהם האישים - קיים בלגן אחד גדול.
בעונה השלישית, ארן, פייפר בוי, דריוס ואן יוצאים לסיבוב הופעות באירופה ובזמן שהם לומדים להכיר את המקו...
(על הסדרה) הסדרה עוקבת אחר חיי היומיום של ארן (דונלד גלובר) באטלנטה, ג'ורג'יה, כשהוא מנסה להוכיח את עצמו בפני חברתו (ואם שתי בנותיו), הוריו, ובן דודו הראפר המכונה פייפר בוי.
לאחר שנשר מאוניברסיטת פרינסטון, לארן אין כסף או בית, ולכ...
(עונה 1, פרק 8)
פרק #1.08
ע01פ08
אלפרד מוזמן למועדון כדי למשוך מבלים ומגלה שהוא לא הסלבריטאי הכי גדול במועדון. ארן מנסה לרדוף אחרי בעל המועדון כדי לקבל את הכסף שהוא הבטיח להם. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 7)
פרק #1.07
ע01פ07
פייפר בוי מתארח בתוכנית טלוויזיה לאחר שהעליב ביוטיוב את קהילת הטרנסג'נדרים, אך גם בתכנית הוא מסרב לשחק לפי כללי הפוליטקלי קורקט. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 3) העונה השניה הסתיימה כאשר השותפות בין ארן לאלפרד נראתה בטוחה מתמיד, אבל בכל מה שקשור לחייהם האישים - קיים בלגן אחד גדול.
בעונה השלישית, ארן, פייפר בוי, דריוס ואן יוצאים לסיבוב הופעות באירופה ובזמן שהם לומדים להכיר את המקום החדש הם צריכים להתמודד עם הצלחות, כישלונות ועניינים לא פתורים בחייהם הפרטים.

(על הסדרה) הסדרה עוקבת אחר חיי היומיום של ארן (דונלד גלובר) באטלנטה, ג'ורג'יה, כשהוא מנסה להוכיח את עצמו בפני חברתו (ואם שתי בנותיו), הוריו, ובן דודו הראפר המכונה "פייפר בוי".
לאחר שנשר מאוניברסיטת פרינסטון, לארן אין כסף או בית, ולכן הוא נע ונד בין בית הוריו וביתה של חברתו. כשהוא מבין שבן דודו עומד לפרוץ ולהצליח, הוא מנסה בייאושו לחדש איתו את הקשר ולרכוב על הצלחתו, במטרה לשפר את חייו ואת חייהן של בנותיו.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 21.12.2016
זמן ריצה:
30 דקות (30 דקות)
צבע:
צבע


משחק
... אלפרד (בשנים 2016-?)
... ארנסט (בשנים 2016-?)
... דריוס (בשנים 2016-?)
... ואן (בשנים 2016-?)
... סוויף (בשנים 2016-?)
... ג'ניס (בשנים 2016-?)

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.