שלג צח - כרזה

שלג צח (2017)

Snowfall

ארה"ב  ·  דרמה, פשע  ·  44 דקות  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

7.7
3,809 מצביעים
גולשי IMDb
5.3
35 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(עונה 1)
" סיפוריהם של גיבוריה משיקים זה לזה, אבל באף שלב לא נוצר שלם אחד הגדול מסך חלקיו. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 4) בעונה הרביעית, משטרת לוס אנג''לס מפנה את מרב משאביה ומִרצָה למלחמת חורמה בסמים וזאת אל מול כל האומה הבוחנת. פרנקלין (דמסון אידריס) ראש ארגון הפשע הגדול באזור, ייאלץ להתאושש ולהתחזק בכדי לנסות להחזיר לעצמו את השליטה בעסקיו...
(על הסדרה) הסדרה משרטטת את הדרך שבה הקראק זלג לתוך השכונות (בעיקר שחורות ועניות יותר) החלשות וכיצד הממשלה העלימה עין או עודדה את הסחר בשל אינטרסים גדולים יותר, ובכך יצרה את המגפה הנוראית ביותר שהיא מתמודדת איתה כיום.
העלילה סובבת ס...
אין תמונה
אין תמונה
אריק אמדיו (יצירה)
דמסון אידריס (פרנקלין סיינט)
אין תמונה
קרטר האדסון (טדי מקדונלד)
אין תמונה
אמילי ריוס (לוציה וילנוובה)
אין תמונה
חואן חביאר קרדנס (אלחנדרו אוסטיבנס)
אלון אבוטבול (אבי דרקסלר)
אין תמונה
פטה סרג'נט (ג'ולס)
תקצירי פרקים 2 פרקים בעונה אחת
(עונה 1, פרק 9)
פרק #1.09
ע01פ09
בזמן שלאון מתאושש, פרנקלין נאלץ להתמודד עם אימא שלו ועם מל ואבא שלה, שמנסים להבין מה קרה. רמירו משתלט על העסק ואוסו נאלץ לפנות לסטומפר לעזרה. טדי ואלחנדרו זקוקים לספקים חדשים. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 8)
פרק #1.08
ע01פ08
פרנקלין והחבר'ה מנסים לפתח שוק עבור הקראק, אז הם מחלקים אותו בחינם, כדי לגרום לאנשים להתמכר. טדי הולך עם ויקטוריה לחפש את כריסטין, ולחרדתו הם מגלים רמז. לוסיה צריכה להתמודד עם תוצאות ההלשנה של פדרו. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 4) בעונה הרביעית, משטרת לוס אנג''לס מפנה את מרב משאביה ומִרצָה למלחמת חורמה בסמים וזאת אל מול כל האומה הבוחנת. פרנקלין (דמסון אידריס) ראש ארגון הפשע הגדול באזור, ייאלץ להתאושש ולהתחזק בכדי לנסות להחזיר לעצמו את השליטה בעסקיו ובנוסף לסיים את אלימות הכנופיות ברחובות לפני שזו הופכת להיות למלחמה כוללת שלא ניתן יהיה להשתלט עליה.

(על הסדרה) הסדרה משרטטת את הדרך שבה הקראק זלג לתוך השכונות (בעיקר שחורות ועניות יותר) החלשות וכיצד הממשלה העלימה עין או עודדה את הסחר בשל אינטרסים גדולים יותר, ובכך יצרה את המגפה הנוראית ביותר שהיא מתמודדת איתה כיום.
העלילה סובבת סביב מספר דמויות במסלול התנגשות אלים, ומספר עלילות מקבילות. ביניהן: פרנקלין סיינט (דמסאן אידריס), יזם-רחוב ונער צעיר שמנסה לשפר את חייו, בעודו חי עם אמו הקפדנית (מייקל הייט "הסמויה", "ריי דונובן") וסוחר בקטנה בגראס עבור דודו ג'רום (אמין ג'וזף). חברותו עם נער עשיר לבן תוביל אותו למקומות שלא חלם עליהם.
גוסטבו זפאטה (סרג'יו פריס-מנצ'טה) מתאבק מקסיקני הלכוד במאבק כוחות בתוך משפחת פשע ובהשפעת זוג המפעיל אותו, טדי מקדונלד (קרטר הדסון) סוכן CIA המנסה להשאיר מאחור את עברו האפל, אך בעקבות תקרית הקשורה בסוכן אחר, מוצא את עצמו עובד מול מורד ניקראגווי ומבריח קוקאין (חואן חבייר קרדנס השרמנטי) הקשור לארגון הקונטראס שפעל בניקרגואה, ולוסיה וילנואבה (אמילי ריוס, אנדראה ב"שובר שורות") בתו של ברון סמים מקסיקני, המנסה להכנס לעסקי הקרטל.
הנקודה ישראלית מגיעה בדמותו של אבי דרקסלר (אבוטבול) סוחר סמים לא צפוי הפועל בעמק סאן-פרננדו ומתחבר לפרנקלין.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 17.09.2017
זמן ריצה:
44 דקות (44 דקות)
צבע:
צבע

משחק
... פרנקלין סיינט
... טדי מקדונלד
... לוציה וילנוובה
... גוסטבו
... אלחנדרו אוסטיבנס
... אבי דרקסלר
... ג'ולס

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.