6.4
מדד המבקרים

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 4 ביקורות

7.8
33,000 מצביעים
גולשי IMDb
5.8
31 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
כל הביקורות » דבר המבקרים:
"יש מידה של שנינות בהפיכת מותו של ואן גוך למוקדו של מותחן בעל מבנה סטנדרטי למדי, ואף אם גם בכוונה זו טמונה מידה של פופולריזציה, יש להעריך את מימושה היעיל." מאת אורי קליין (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"גימיק הקמת הציורים לתחייה דל ושטחי. הרי הסרט מחקה בשלמות את ציורי ואן גוך, אבל מה הוא מגלה לנו על של האמן ? כמו צייר חקיין שיושב בכיכר ומחקה אמנים גדולים ממנו" מאת בנימין טוביאס (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר: כל אחד מ-62,450 הפריימים של הסרט הוא ציור שמן שצוייר על ידי יותר מ-100 ציירים. יחד הם מספרים את סיפור חייו ומותו המסתורי של הצייר וינסנט ואן גוך, דרך התמונות שצייר, ו-800 המכתבים שכתב. במרכז הסרט עומדת דמותו של ארמנד רול... תקציר מורחב »
אין תמונה
יו וולצ'מן (בימוי)
אין תמונה
דאגלאס בות' (ארמנד רולין)
סירשה רונאן (מגרגיט גאצ'ט)
כריס או'דאווד (ג'וזף רולין)
הלן מקרורי (לואיז שבלייה)
פרטים מיוחדים
טריויה:
סרט הקולנוע הראשון שמשלב אנימציה מציורי שמן. כל אחד מ-62,450 הפריימים של הסרט הוא ציור שמן שצוייר על ידי יותר מ-100 ציירים. | עוד »
... ארמנד רולין  
סירשה רונאן ... מגרגיט גאצ'ט  
כריס או'דאווד ... ג'וזף רולין  
הלן מקרורי ... לואיז שבלייה  
... אדליין רבו  
... איש הסירה  
... דוקטור גאצ'ט  
ביקורות מבקרים
אורי קליין
מבקר נבחר, הארץ
"יש מידה של שנינות בהפיכת מותו של ואן גוך למוקדו של מותחן בעל מבנה סטנדרטי למדי, ואף אם גם בכוונה זו טמונה מידה של פופולריזציה, יש להעריך את מימושה היעיל.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
ארז דבורה
""לאהוב את וינסנט" מוכיח שיש עוד מקום להעזה והשקעה יצירתית, המציעה אלטרנטיבה של ממש לאנימציה ממוחשבת.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
יעל שוב
"הדימויים שעל המסך מתערבבים בחוויה של הצופים עם הציורים המקוריים, ונוצר חיווי מעניין על התרשמות וזיכרון.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
בנימין טוביאס
"גימיק הקמת הציורים לתחייה דל ושטחי. הרי הסרט מחקה בשלמות את ציורי ואן גוך, אבל מה הוא מגלה לנו על של האמן ? כמו צייר חקיין שיושב בכיכר ומחקה אמנים גדולים ממנו
קרא הכל דף ביקורת ותגובות

סקירה

עלילה

כל אחד מ-62,450 הפריימים של הסרט הוא ציור שמן שצוייר על ידי יותר מ-100 ציירים. יחד הם מספרים את סיפור חייו ומותו המסתורי של הצייר וינסנט ואן גוך, דרך התמונות שצייר, ו-800 המכתבים שכתב.
במרכז הסרט עומדת דמותו של ארמנד רולין, בנו של ידידו הטוב של ואן גוך. לאחר שנודע דבר מותו של וינסנט, ארמנד יוצא למסור מכתב אחרון שכתב הצייר לאחיו. במסע זה הוא פוגש את כל האנשים שוינסנט פגש בשנות חייו האחרונות: רופאו האישי וחברו הטוב שסירב לטפל בו ולהוציא ממנו את הכדור בו נורה וגרם למותו, החברים הקרובים שלקחו שלל מתמונותיו בעודו פצוע ועוד. כל אלה שופכים אור על סיפור חייו המרתק ועוזרים לארמנד לתהות על מותו המסתורי של וינסנט. האם נרצח? ואולי התאבד? | עוד תקצירי עלילה »


ארץ מקור:
שפה מדוברת:
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 01.03.2018
הגבלות צפיה:
ישראל: הותר לכל

היבטים טכנים
זמן ריצה:
94 דקות (שעה ו-34 דקות)
צבע:
צבע
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

שתפו חברים


על כותר זה

מה אתם יודעים על השחקנים ועל הצוות? היכנסו לרשימת השחקנים וצוות ההפקה כאן באידיבי ומשם תוכלו לעבור לפרופיל של כל האישים שהיו מעורבים בהפקה הזו ולגלות עליהם מידע חדש.


מחפשים סרטים מז'אנר מסוים? לחצו על הז'אנר המועדף עליכם כדי למצוא תכנים נוספים מהסוג: אנימציה, ביוגרפיה, דרמה, פשע, מיסתורין  |  עוד ז'אנרים »

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.