סוכני הזיכרון - כרזה

סוכני הזיכרון (2018)

Sochnei HaZikaron

ישראל  ·  ביוגרפיה, תעודה  ·  סרט תעודה
4.6
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

הביקורות ממוצעות או מעורבות

צוטטו 3 ביקורות

5.6
28 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
ציטוטי מבקרים מקצועיים בולטים
כל הביקורות »
"שפע יצירות מאוספו של ברוך מופיעות על המסך ומרתקות את העין" מאת דורון ברוש (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"הסרט התיעודי בקושי מקלף את שכבות הריחוק שעטה על עצמו ברוך, ולא באמת צולל לקשיים של האדם עליו אומרת אשתו הראשונה ש"היה מאושר רק פעמיים בחייו"" מאת אור סיגולי (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר עלילה
עשור לאחר מותו של איש התקשורת השנוי במחלוקת, אדם ברוך, ילדיו, עידו ועמליה רוזנבלום, מנסים להכיר אותו. הם מקימים "מוזיאון" זמני שמאגד כאלף פריטי ארכיון, ומזמינים דמויות מפתח מחייו המדריכות אותם בשבילי הזיכרון. תקציר מורחב »
מידע לצופים
שפה מדוברת:

עלילה:
האחים עידו ועמליה רוזנבלום הם ילדיו של אדם ברוך, שנולד למשפחה דתית במאה שערים והפך לאחת הדמויות המרכזיות והחידתיות ביותר בתרבות הישראלית. אורח חייו האינטנסיבי הוביל למותו של ברוך בטרם עת, והותיר את ילדיו עם פערים בין האבא הפרטי לבין הדמות הציבורית הקודרת שהיו לה מעריצים אך גם מבקרים רבים. כדי למלא את הפערים הללו אספו השניים אלפי פריטים מהארכיון האודיו-ויזואלי שהותיר אחריו אביהם, ובנו מהם חלל תצוגה יחודי, אליו הזמינו דמויות מפתח מתחנות חשובות בחייו של האב. בעזרת מורי דרך אלה - אנשי תקשורת, אמנים, אספנים, אנשי עסקים, ובני משפחה - עמליה ועידו מרכיבים מהחלקים, זיכרון שלם של אבא. | עוד תקצירי עלילה »

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
צבע:
צבע

הפקה
עריכה

כל המשתתפים וצוות ההפקה »

ביקורות מבקרים
אור סיגולי
"הסרט התיעודי בקושי מקלף את שכבות הריחוק שעטה על עצמו ברוך, ולא באמת צולל לקשיים של האדם עליו אומרת אשתו הראשונה ש"היה מאושר רק פעמיים בחייו"
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
רוגל אלפר
"אפשר שמטרת ילדיו היתה רק להזכיר את עצם קיומו בנימה מאדירה, פרסומי או שיווקי כמעט ברוחו. קיבלנו תזכורת. חוויית הצפייה עדיין נותרת דלה להתמיה.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
דורון ברוש
"שפע יצירות מאוספו של ברוך מופיעות על המסך ומרתקות את העין
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.