התחנה - כרזה

התחנה (2019)

HaTachana

ישראל  ·  דרמה, נעורים  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

6.3
24 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
ציטוטי מבקרים מקצועיים בולטים
כל הביקורות »
"העלילה שפותחת את הפרק הראשון מצליחה לקחת את הצופה למתח שיא, לשכוח מהזמן שחלף בין שתי העונות ומעלה את רף הסקרנות ואי הודאות לגבי מה שצפוי " (עונה 3) מאת דודי פטימר (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר עלילה
בעקבות השריפה בתחנה החבורה נאלצת למצוא מקום אחר להתנדב בו. המפגש עם המתנדבים בתחנה החדשה מערער את מערכות היחסים הישנות ויוצר חדשות. המשטרה חוקרת את השריפה והמתנדבים מוצאים את עצמם מעורבים בחקירה ובמשפט, במיוחד שקד ואדר. ג... תקציר מורחב »
פרקים 6 פרקים ב-3 עונות
עונה 3 פרק 4
פרק #3.4
ע03פ04
התחנה החדשה מתגלה כסיוט, המתנדבים הוותיקים מתעללים בכפר סבאים. גילי מחליט להסתיר מרומי את העובדה שהסתבך. ובינתיים נועם מחליטה להשיב מלחמה ליאיר. והאם משהו מתחיל להתרקם בין רומי לפרנקו?
עונה 3 פרק 3
פרק #3.3
ע03פ03
המתנדבים מקבלים בשורות רעות, כל אחד ממתנדבי התחנה מוצב בתחנה אחרת בארץ. נועם מחליטה להילחם בגזירה, אבל לפיקה יש תכניות משלה. המעבר של נימי ואהובה לבית של אלה ואודי לא עובר חלק ובינתיים רומי בווידוי מרגש ליד מיטתה של שקד.
מידע לצופים
שפה מדוברת:

עלילה:
בעקבות השריפה בתחנה החבורה נאלצת למצוא מקום אחר להתנדב בו. המפגש עם המתנדבים בתחנה החדשה מערער את מערכות היחסים הישנות ויוצר חדשות. המשטרה חוקרת את השריפה והמתנדבים מוצאים את עצמם מעורבים בחקירה ובמשפט, במיוחד שקד ואדר. גילי הופך בעל כורחו ל"רופא" של ארגון פשע וגורר אתו את רומי ואת שאר החברים ובכך מסכן את חייהם. אמא של אלומה דוחפת אותה להגשים את חלום הילדות שלה, גם במחיר פגיעה ביחסים עם בוזי. נועם מתאהבת בבחור האחרון שהייתה חושבת שהוא בשבילה, פרנקו מחליט לחפש את אביו הביולוגי למורת רוחן של האמהות שלו, נימי "מקבל" אחות חדשה, כשאמו, אהובה, ממסדת את הקשר עם אודי, ופיקה שמחה שיש אנשים חדשים לנצח אותם... אז זה הזמן "לרדת בתחנה". | עוד תקצירי עלילה »

המלצות צפיה:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 13.03.2019
צבע:
צבע

משחק
... אדר (בשנים 2019-?)
... רומי (בשנים 2019-?)
... שקד (בשנים 2019-?)
... רגב (בשנים 2019-?)
... חן (בשנים 2019-?)
... אסי (בשנים 2019-?)
... נועם (בשנים 2019-?)
... אהובה
... יסמין (בשנים 2020-?)
... בוזי

... גילי
... נימי

כל השחקנים וצוות ההפקה »

ביקורות מבקרים
דודי פטימר
דודי פטימר (עונה 3)
"העלילה שפותחת את הפרק הראשון מצליחה לקחת את הצופה למתח שיא, לשכוח מהזמן שחלף בין שתי העונות ומעלה את רף הסקרנות ואי הודאות לגבי מה שצפוי
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.