אולי פיל - כרזה

אולי פיל (2018)

Ulay Pil

ישראל  ·  אנימציה, דרמה, מוסיקלי, משפחה  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

4.5
42 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
איילת ויעלי הן שתי אחיות שחולקות חדר ותחביבים משותפים אבל הן שונות מאוד אחת מהשניה. התוכנית מציגה את חייהם של המשפחה כאשר בזכות עולם הציור שמתעורר לחיים בסדרה, מקבלים הצופים הצצה לעולם הדימיון של איילת.
איילת, אוהבת לצי...
תקצירי פרקים 15 פרקים בעונה אחת
(עונה 1, פרק 14)
"יום הולדת לסבתא"
ע01פ14
אבא ואמא מכינים שיר ליום ההולדת של סבתא. הם מתאמנים במפוחית וגיטרה ונשמעים נורא. איילת וגלי לא יודעות מה לעשות מרוב בושה. לאולי פיל יש רעיון - לבטל את אמא ואבא. לא גמור מציע לבטל דווקא את המסיבה. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 13)
"וירוס גרון"
ע01פ13
איילת חולה. יש לה וירוס גרון כואב וחום בינוני ובגלל זה היא לא הלכה לבת מצווה של בת דודתה. גלי חוזרת משם עם קשת. איילת קצת מקנאה בקשת וגלי קצת מקנאה בוירוס. לא גמור ואולי פיל מציעים שאולי יעשו החלפות. (התקציר באדיבות: HOT)
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
איילת ויעלי הן שתי אחיות שחולקות חדר ותחביבים משותפים אבל הן שונות מאוד אחת מהשניה. התוכנית מציגה את חייהם של המשפחה כאשר בזכות עולם הציור שמתעורר לחיים בסדרה, מקבלים הצופים הצצה לעולם הדימיון של איילת.
איילת, אוהבת לצייר שתי דמויות קבועות בשם "אולי פיל" (בדיבובה של שני כהן) ו"לא גמור" (בדיבובו של ליאור כלפון). שתי הדמויות הללו מתעוררות לחיים ומשתלבות בסדרה באנימציה.
הדבר העיקרי שאולי פיל ולא גמור עוסקים בו הוא פרוש למציאות שאיילת חווה. הם ינסו לפרש איפה היא ממלכת איבוד שאליה הולכים החפצים האבודים, מה זה בלרינה שיעלי אוהבת לצייר ואיזה עם לובש פלצ'ינקות לריקוד העממי שלו. הם מתגייסים לעזרת איילת בכל פעם שעומדת בפניה משימה או ארוע מאתגר. העזרה שלהם נשמעת הגיונית אם אתה ילד בן 6 או ציור, אבל בעולם האמיתי הם תמיד יסבכו את איילת עוד יותר.

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 01.07.2018
צבע:
צבע

משחק
... בועז
... אריאלה
... אולי פיל קול
... לא גמור קול

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.