אולי פיל (2018) תקצירי פרקים

תקצירי הפרקים של אולי פיל
(עונה 1, פרק 1)
"טוש הזהב"
ע01פ01
גלי מגלה שטוש הזהב שלה הלך לאיבוד, והיא מאשימה את איילת שאבדה אותו. איילת הולכת עם "אולי פיל" ו"לא גמור" לממלכת איבוד, כדי למצא את הטוש האבוד. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 2)
"היום הכי גרוע"
ע01פ02
לגלי יש יום גרוע, וכשהיא נפצעת ביד הוא הופך לגרוע יותר. אמא לוקחת את גלי לרופא, ואיילת חושבת בינתיים איך לשמח אותה כשתחזור. לאולי פיל ולא גמור יש רעיון מקורי... (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 3)
"פריחה"
ע01פ03
אבא סובל מפריחה. גלי הולכת לקנות משחה עבורו, ואיילת כועסת על שאסור לה גם ללכת. אולי פיל ולא גמור מעלים רעיון: להכין משחה נגד גירודים, משחה אולימפית פרציקוליפית. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 4)
"אוגר סיבירי"
ע01פ04
יעלי מלמדת את איילת לשחק במחבואים, אך היא מתקשה ללמוד. כשאימא מביאה הביתה אוגר שטיפלה בו במרפאה, אולי פיל ולא גמור מציעים לאיילת לשחק מחבואים עם האוגר. מסתבר שהוא יודע להתחבא מצוין. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 5)
"כלוב של נמר"
ע01פ05
גלי ואיילת מגלות בסלון כלוב של נמר, שהגיע בטעות. איילת מתנדבת לענות לטלפונים ולרשום הודעה על החלפת הכלוב, אבל היא לא יודעת לכתוב. כשהטלפון מצלצל, אולי פיל ולא גמור מציעים לה לצייר את ההודעה. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 6)
"צב יענה"
ע01פ06
יואבי מהגן של איילת העליב אותה ואמר שהיא מציירת מכוער, ואיילת מחליטה לא לצייר יותר כלום לעולם. אולי פיל ולא גמור נחרדים. אם איילת לא תצייר יותר, איזה עתיד יש להם? לגלי יש פתרון מקורי. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 7)
"תמונה משפחתית"
ע01פ07
אבא ואמא רבים, ואיילת וגלי מנסות לגרום להם לחזור לאהוב אחד את השניה. צילום ישן מהחתונה של ההורים נותן להן רעיון, להכין לאמא ולאבא חתונה. אולי פיל ולא גמור מתלהבים מאוד מהאירוע. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 8)
"מסיבת פיג'מות"
ע01פ08
גלי הולכת למסיבת פיגמות, ואיילת מאושרת, החדר כולו יעמוד לרשותה עד הבוקר. אבל ככל שהלילה יורד, גם השמחה מתמעטת, עד שאולי פיל ולא גמור מחליטים לערוך גם הם מסיבת פיגמות. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 9)
"אחיות לא דומות"
ע01פ09
איילת וגלי מוטרדות מאוד מהעובדה שהן לא דומות כלל. איך ידעו שהן אחיות? הן אפילו לא מציירות אותו דבר. לאולי פיל ולא גמור יש רעיון איך להפוך את הציורים שלהן לדומים. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 10)
"סוד"
ע01פ10
לגלי יש סוד בקופסה. איילת משתגעת מזה שגלי לא מגלה בשום פנים ואופן מה הסוד. אולי פיל ולא גמור מחליטים גם למצוא סוד משלהם עם קופסה משלהם. הם רק לא בטוחים איזה סוד יש להם. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 11)
"חולארץ"
ע01פ11
אבא חוזר מחוץ לארץ ומביא לאיילת מתנה שהיא לא אוהבת - בובה שמדברת אנגלית. איילת היתה מעדיפה צבעים יפים כמו שאבא הביא לגלי. אולי פיל מציע שאבא יחזור לחולארץ ויביא משהו אחר. אולי זה באמת יקרה? (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 12)
"מזל טוב"
ע01פ12
איילת מחליטה שאין לה מזל. אבא וגלי מנסים להראות שדווקא יש לה, אבל היא לא משתכנעת. לא גמור מציע לה לעשות מעגל מזל טורבו משוכלל להעלאת המזל. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 13)
"וירוס גרון"
ע01פ13
איילת חולה. יש לה וירוס גרון כואב וחום בינוני ובגלל זה היא לא הלכה לבת מצווה של בת דודתה. גלי חוזרת משם עם קשת. איילת קצת מקנאה בקשת וגלי קצת מקנאה בוירוס. לא גמור ואולי פיל מציעים שאולי יעשו החלפות. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 14)
"יום הולדת לסבתא"
ע01פ14
אבא ואמא מכינים שיר ליום ההולדת של סבתא. הם מתאמנים במפוחית וגיטרה ונשמעים נורא. איילת וגלי לא יודעות מה לעשות מרוב בושה. לאולי פיל יש רעיון - לבטל את אמא ואבא. לא גמור מציע לבטל דווקא את המסיבה. (התקציר באדיבות: HOT)
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.