אבא, איפה אמא וסבתא? (2018)

Aba, Efo Imma VeSavta?

ישראל  ·  פשע, תעודה  ·  סרט תעודה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

7.0
12 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
ציטוטי מבקרים מקצועיים בולטים
כל הביקורות »
"אין בה רגע מיותר והיא מותחת, אבל האם מראה הגופה וזיכרונותיהם של אנשי החקירה ממצבה המזעזע, הם פרט שיש להתענג עליו?" מאת גילי איזיקוביץ (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"חייבים להודות שהריאיון [עם איתי בלייכמן] נוגע ללב, בעיקר בזכות האישיות הכנה והחשופה של המרואיין, והוא מאזן את החלקים המיותרים של החלק הראשון." מאת סמדר שילוני (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר עלילה
ב-21 במאי 1996 מתקשר שמואל בלייכמן לתחנת המשטרה ברחובות ומדווח שאמו אידה ואחותו שלומית לא עונות לטלפון והוא מודאג. בתוך פחות משעה מוצאים דורית בן מאיר, ראש צוות החקירה המיוחד, את גופתה של אידה בדירתה, עם כדור אחד שפילח א... תקציר מורחב »
צוות ומשתתפים
אין תמונה
נילי טל (בימוי)
מידע לצופים
שפה מדוברת:

עלילה:
ב-21 במאי 1996 מתקשר שמואל בלייכמן לתחנת המשטרה ברחובות ומדווח שאמו אידה ואחותו שלומית לא עונות לטלפון והוא מודאג.
בתוך פחות משעה מוצאים דורית בן מאיר, ראש צוות החקירה המיוחד, את גופתה של אידה בדירתה, עם כדור אחד שפילח את ראשה, כשהיא מגולגלת בתוך שטיח. את שלומית, בתה של אידה, ובנה בן ה-11 איתי - לא ניתן היה לאתר.
ראש הצח"מ וצוות החוקרים שלה מגוללים בפני המצלמות את החקירה המאומצת ועתירת התפניות - שבסופה, יִימָצא הבן איתי, והוא זה שישלים עבור החוקרים את כל החלקים החסרים בפאזל. עדותו של הבן הצעיר, היתה זו שתוביל את אביו, ד"ר עמירם הוכברג, ישירות לכלא לשארית חייו.
היום, כשהוא בן 32, איתי מתיישב בפעם הראשונה מול המצלמות ומספר את מה שאירע, מנקודת מבטו. ואחרי למעלה מ-20 שנה הוא יפגוש לראשונה את דורית, החוקרת שבעזרתו הצליחה לפענח את הפרשה שהפכה לתיק חייה. | עוד תקצירי עלילה »

מידע לחוקרים ולמקצוענים
שמות נוספים:
תיק חיי: אבא, איפה אמא וסבתא? (שם בפרויקט)
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 14.07.2018
צבע:
צבע

בימוי
הפקה
מוסיקה מקורית
עריכה

כל צוות ההפקה »

ביקורות מבקרים
סמדר שילוני
"חייבים להודות שהריאיון [עם איתי בלייכמן] נוגע ללב, בעיקר בזכות האישיות הכנה והחשופה של המרואיין, והוא מאזן את החלקים המיותרים של החלק הראשון.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
גילי איזיקוביץ
"אין בה רגע מיותר והיא מותחת, אבל האם מראה הגופה וזיכרונותיהם של אנשי החקירה ממצבה המזעזע, הם פרט שיש להתענג עליו?
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.