מעברים - כרזה

מעברים (2019)

Maavarim

ישראל  ·  תעודה  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

?
ממתין ל-5 מדרגים נוספים שידרגו. [למה?]
ומה דעתכם?
תקציר עלילה
מעטים פוגשים את האוכלוסייה הפלסטינית בכל יום, ומעטים מכירים כמותם את הרגישויות, הקשיים והמורכבויות שביחסים בין צהל לאוכלוסייה המתגוררת בצד השני של המחסום. הסדרה הדוקומנטרית החדשה מעברים, שיצרו איריס ואיציק לרנר, מספרת את ... תקציר מורחב »
צוות ומשתתפים
אין תמונה
איציק לרנר (יצירה)
מידע לצופים
שפה מדוברת:

עלילה:
מעטים פוגשים את האוכלוסייה הפלסטינית בכל יום, ומעטים מכירים כמותם את הרגישויות, הקשיים והמורכבויות שביחסים בין צה"ל לאוכלוסייה המתגוררת בצד השני של המחסום. הסדרה הדוקומנטרית החדשה "מעברים", שיצרו איריס ואיציק לרנר, מספרת את סיפורם של לוחמי המעברים המשרתים במחסומים הנפיצים ביותר: עוטף ירושלים, קלנדיה ומעבר רחל. הסדרה עוקבת אחר היחסים היום-יומיים שלהם עם האוכלוסייה המקומית. גיבורי הסדרה הם חיילים שרק לפני חודשים אחדים סיימו לימודי תיכון, והיום הם האחראים לשמירת השקט היחסי בין ישראל לתושבי הרשות הפלסטינית.
בשלושה פרקים מלווה הסדרה את החיילים במשך שנה – מיום גיוסם למשטרה הצבאית והכשרתם להיות "מאבחני ביטחון" במחסומים בגדה המערבית ועד הגעתם למחסומים לשגרת שירותם הצבאי בהם. | עוד תקצירי עלילה »

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 29.10.2019
צבע:
צבע

יצירה

כל צוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.