הפנקס האדום - כרזה

הפנקס האדום (2020)

HaPinkas HaAdom

ישראל  ·  תעודה  ·  סרט תעודה
5.4
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

הביקורות ממוצעות או מעורבות

צוטטו 5 ביקורות

?
ממתין ל-5 מדרגים נוספים שידרגו. [למה?]
ומה דעתכם?
" דווקא הנימה המינורית היא זו שהופכת את הסרט הזה, תוך כדי מודעות לחסרונות שלו, ליוצא דופן באגף התוכן הלוחמני שהורגלנו לצרוך. יוצא דופן - ורלוונטי. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
" במקום לספר סיפור מורכב שיש בו חלקים שעליהם יש להכות על חטא, הצפייה ב"הפנקס האדום" מעוררת רושם של סרט ממומן - ושיתוף פעולה ובצדו תמיכה אכן היה כאן. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
סיפורה ההיסטורי רב התהפוכות והיצרים של הקמת ההסתדרות, שמלווה את ההיסטוריה של מדינת ישראל בכלל ואת סיפור התרסקותה של תנועת העבודה בפרט, במלאת 100 שנים להקמת הסתדרות העובדים.
הסרט מביא את הסיפור הדרמטי והמסעיר של ההסתדרות ...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
סיפורה ההיסטורי רב התהפוכות והיצרים של הקמת "ההסתדרות", שמלווה את ההיסטוריה של מדינת ישראל בכלל ואת סיפור התרסקותה של תנועת העבודה בפרט, במלאת 100 שנים להקמת הסתדרות העובדים.
הסרט מביא את הסיפור הדרמטי והמסעיר של ההסתדרות הכללית של העובדים בארץ ישראל; ייסודה כתשתית להקמת המדינה, נפילתה התהומית והבלתי נמנעת ותחייתה מחדש עם המחאה החברתית של העשורים האחרונים.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 27.12.2020
בכורה ב-וי.או.די: 27.12.2020
צבע:
שחור ולבן,צבע

בימוי

כל המשתתפים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.