ערים: גברים מדברים מיניות (2021) תקצירי פרקים

תקצירי הפרקים של ערים: גברים מדברים מיניות
(עונה 1, פרק 1)
"לבד"
ע01פ01
"אמא שלי תמיד אמרה לי שבאינטימיות, גברים צריכים להיות מאופקים ונשים צריכות להרגיש משוחררות", כך מספר איתמר ראובני (24). חמישה גברים צעירים חושפים את ראשית חייהם המיניים: מהו הזיכרון המיני המוקדם ביותר שלהם. מתי בפעם הראשונה אוננו, צפו בפורנו, קיימו יחסי מין. איך משפיע עידן המי-טוּ על המיניות הגברית הישראלית החדשה? מילדוּת, דרך בית ספר, השירות הצבאי ועד לאהבות הראשונות. גברים שחשים צורך להיזהר ולהתנצל על התנהגות מינית במקרים של אובדן גבולות וכמעט פגיעה, זהות מינית מטושטשת וחיפוש אחרי בת-זוג לחיים בעידן הטינדר.
(עונה 1, פרק 2)
"ביחד"
ע01פ02
"מרגע שהתחלתי לחיות עם אישה באותו בית, התחלתי לשים לב לנשיות בעולם" אומר עופר בשן (38) נשוי ואב לחמישה. בפרק השני של "ערים" מדברים חמישה גברים שמצויים בתוך מערכות יחסים ממושכות ומדברים על מה קורה לחיי המין בתוך נישואים ושגרת חיים זוגית. כיצד השפיעה ההורות על המיניות שלהם? איך הם התמודדו עם בגידה וחשקים "אסורים", ואיך שומרים על ערנות מינית כשחיים ביחד 25 שנים? האם פותחים את מערכת היחסים כדי להציל את הנישואים? ומה עושה מי שלא יכול להביא ילדים לעולם?
(עונה 1, פרק 3)
"שוב לבד"
ע01פ03
"כל הזמן שואלים אותי, באמת? פירקתם נישואים בגלל סקס?" כך מספר ארז אברהמי (38) גרוש ואב לארבעה. מערכות יחסים בין גברים לנשים שהסתיימו כתוצאה מאי התאמה מינית. גברים שרוצים יותר. גברים שמרגישים דחויים. גברים שחשו שהאש שבתוכם כבתה בתוך הנישואים והחליטו לצאת ולחפש את האושר המיני שלהם בפרק חדש בחיים. ההבדלים בין התפיסות המיניות של גברים צעירים לבין אלה של מבוגרים שחיים בעידן המי-טוּ. ואלמן אחד, שחי עם אשתו 56 שנה, מבלי שבגד בה ולו פעם אחת.
ערים: גברים מדברים מיניות ערים: גברים מדברים מיניות ערים: גברים מדברים מיניות ערים: גברים מדברים מיניות

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.