ערים: גברים מדברים מיניות - כרזה

ערים: גברים מדברים מיניות (2021)

Erim

ישראל  ·  אירוטיקה, רומנטיקה, תעודה  ·  30 דקות  ·  מיני סדרה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

?
ממתין ל-4 מדרגים נוספים שידרגו. [למה?]
ומה דעתכם?
(עונה 1, פרקים 1-?)
" ליהוק המרואיינים נע על קשת רחבה יותר של חתכים והגיוון מורגש יותר, לא רק מבחינת גילים או מוצא עדתי אלא גם מבחינת מצב רגשי ומנטלי. רוב העדויות מרתקות ולא נופלות לקלישאות. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
גברים ישראלים מכל רחבי הארץ, הצעיר שבהם בן 22 והמבוגר בן 86, מדברים בפתיחות מפתיעה על המיניות שלהם.
תקצירי פרקים 3 פרקים בעונה אחת
(עונה 1, פרק 3)
"שוב לבד"
ע01פ03
"כל הזמן שואלים אותי, באמת? פירקתם נישואים בגלל סקס?" כך מספר ארז אברהמי (38) גרוש ואב לארבעה. מערכות יחסים בין גברים לנשים שהסתיימו כתוצאה מאי התאמה מינית. גברים שרוצים יותר. גברים שמרגישים דחויים. גברים שחשו שהאש שבתוכם כבתה בתוך הנישואים והחליטו לצאת ולחפש את האושר המיני שלהם בפרק חדש בחיים. ההבדלים בין התפיסות המיניות של גברים צעירים לבין אלה של מבוגרים שחיים בעידן המי-טוּ. ואלמן אחד, שחי עם אשתו 56 שנה, מבלי שבגד בה ולו פעם אחת.
(עונה 1, פרק 2)
"ביחד"
ע01פ02
"מרגע שהתחלתי לחיות עם אישה באותו בית, התחלתי לשים לב לנשיות בעולם" אומר עופר בשן (38) נשוי ואב לחמישה. בפרק השני של "ערים" מדברים חמישה גברים שמצויים בתוך מערכות יחסים ממושכות ומדברים על מה קורה לחיי המין בתוך נישואים ושגרת חיים זוגית. כיצד השפיעה ההורות על המיניות שלהם? איך הם התמודדו עם בגידה וחשקים "אסורים", ואיך שומרים על ערנות מינית כשחיים ביחד 25 שנים? האם פותחים את מערכת היחסים כדי להציל את הנישואים? ומה עושה מי שלא יכול להביא ילדים לעולם?
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
גברים ישראלים מכל רחבי הארץ, הצעיר שבהם בן 22 והמבוגר בן 86, מדברים בפתיחות מפתיעה על המיניות שלהם.
הגברים שבחרו להיחשף בסדרה, מספרים על הזיכרון המיני הכי מוקדם שלהם, על מבוכה, על בתולים, פורנו ואוננות. על הפעם הראשונה ששכבו עם אישה, על נישואים מונוגמיים ונישואים אחרים. הם מדברים על מיניות אחרי שהילדים נולדים, על תשוקה ושחיקה, על בגידה ואלמנות. על הזכות להיות זקוקים ולא רק מעניקים במיניות. הזכות לדבר על מיניות לא רק כפי ש"הפנימו" אותה: כובשת, הישגית, ביצועיסטית, תובענית, חזקה, מאצ'ואית – ובקיצור: כל מה שמזוהה עם הגבריות הישראלית.
בעידן ה- MeToo, מאפשרת הסדרה "ערים" הצצה אל עולמם המיני העדכני של גברים סטרייטים, לא רק בהקשר של הטרדה או תקיפה מינית. כל גבר מצולם בסביבתו הטבעית, במקום שבו הוא מרגיש הכי בטוח לחשוף את לב לבה של מיניותו, את תחושותיו ואת המאוויים הכי כמוסים שלו. זהו שלב נוסף במאבק לשחרור של גברים ונשים - בדרך להשלמה, כבוד הדדי ואהבה.

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 11.07.2021
בכורה ב-וי.או.די: 11.07.2021
זמן ריצה:
30 דקות (30 דקות)
צבע:
צבע

חברות מעורבות

כל המשתתפים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על המיני סדרה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על המיני סדרה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.