סיירת מטכ"ל - כרזה

סיירת מטכ"ל (2023)

Sayeret Matcall

ישראל  ·  תעודה  ·  סדרת טלויזיה  ·  עונה 1 ב-VOD
7.2
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 6 ביקורות

?
ממתין ל-3 מדרגים נוספים שידרגו. [למה?]
ומה דעתכם?
(עונה 1, פרקים 1-4)
" מחולל פה אסנהיים נס קטן: לא נחשפו הרבה דברים חדשים על היחידה, בעצם כמעט כלום - ועדיין היא מרתקת. ומי שעושים אותה לכזו אלו האנשים המשתתפים בה קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 1, פרקים 1-3)
" אין נראטיב כולל או למצער כרונולוגיה, מה שהופך את "סיירת מטכ"ל" יותר לקולאז' המבוסס על העלאת זכרונות - מעניינים ככל שיהיו - מאשר למסמך בעל ערך. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
הסדרה מביאה למסך יותר מחמישים מרואיינים הישגיים, חומרי ארכיון ושחזורים, באמצעותם היא מגוללת את סיפורה של היחידה, מתארת כיצד התכתבה ההיסטוריה שלה עם צמתים היסטוריים של ישראל, ומנסה להסביר כיצד הפכה יחידה צבאית מובחרת למפעל לאומי למנהיגות פוליטית, ביטחונית ועסקית.
  • HOT VOD: עונה 1
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
סיירת מטכ"ל היא לא רק יחידת העילית של צה"ל ואחת מיחידות הקומנדו הטובות בעולם: אין בעולם המערבי דוגמא נוספת לגוף צבאי זעיר כל-כך יחסית שהצמיח מתוכו אליטה של מדינה. שלושה מתוך ששת ראשי הממשלה האחרונים בישראל שירתו ביחידה. כל הצמרת הביטחונית הנוכחית שלה: ראש המוסד, ראש השב"כ והרמטכ"ל המיועד, הגיעו גם הם מסיירת מטכ"ל.
הסדרה הדוקומנטרית "סיירת מטכ"ל" מביאה למסך יותר מחמישים מרואיינים הישגיים, חומרי ארכיון ושחזורים, באמצעותם היא מגוללת את סיפורה של היחידה, מתארת כיצד התכתבה ההיסטוריה שלה עם צמתים היסטוריים של ישראל, ומנסה להסביר כיצד הפכה יחידה צבאית מובחרת למפעל לאומי למנהיגות פוליטית, ביטחונית ועסקית.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 12.02.2023
בכורה ב-וי.או.די: 12.03.2023
צבע:
צבע

הפקה
מפיק/ה ראשי/ת
משחק
... מראיין עצמו
עצמו
עצמו
עצמו
עצמו

כל המשתתפים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

מציג 1 תגובות

רוני
רוני (ב-17.03.2023)
לחיצה על "פרקים" מובילה למבוי סתום, מאוד מאכזב שלאחר הדף היפה שעשו לסדרה לא ניתן לראות את הפרקים המלאים

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.