טבריה: מתחת לקו האדום - כרזה

טבריה: מתחת לקו האדום (2023)

Tiberias: Mitachat LaKav HaAdom

ישראל  ·  תעודה  ·  סדרת טלויזיה
7.4
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 4 ביקורות

?
ממתין ל-5 מדרגים נוספים שידרגו. [למה?]
ומה דעתכם?
(02.08.23)
(עונה 1, פרקים 1-3)
" היתרון העיקרי של "מתחת לקו האדום" הוא לא בהגשה, אלא בגישה: כל המשתתפים הנ"ל, ורבים אחרים, מעניקים ליוצרת קרין קיינר גישה אינטימית ויוצאת דופן, כזו שהופכת את הסדרה לאבן דרך קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 1, פרק 1)
" קיינר וצוותה הבינו שהמאבק שמתנהל בעיר הוא מראה למה שעתיד לקרות בישראל כולה ולמעשה קורה כבר עכשיו. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
" הסדרה מצליחה לתפוס פיסה מהמיקרוקוסמוס של העיר ולהשליך אותה על תהליכים דומים שקורים בקנה מידה ארצי - תוך שהיא שומרת על טון אחיד וקצב קליל ומהנה, מבלי להכביד או להטיף מוסר. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
סדרת דוקו אשר מביאה תיעוד בן 5 שנים של המאבקים הפוליטיים, רווי השנאה והאלימות, בטבריה, על דמותה וצביונה של העיר. במאבקים על טבריה, עיר שבימיה המפוארים הייתה בירת הצפון והתיירות של ישראל, והיום היא עיר שיכונים ענייה ומוזנחת, לא תמיד ברור האם מדובר במאבק על עיר? על מדינה? מאבק פוליטי או דתי? או שבכלל הכול אישי?
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
"טבריה: מתחת לקו האדום" היא סדרת דוקו בת חמישה פרקים אשר מביאה תיעוד בן 5 שנים של המאבקים הפוליטיים, רווי השנאה והאלימות, בטבריה, על דמותה וצביונה של העיר.
במאבקים על טבריה, עיר שבימיה המפוארים הייתה בירת הצפון והתיירות של ישראל, והיום היא עיר שיכונים ענייה ומוזנחת, לא תמיד ברור האם מדובר במאבק על עיר? על מדינה? מאבק פוליטי או דתי? או שבכלל הכול אישי במלחמה בין ראש העירייה החדש, רון קובי, שכונה "הטראמפ של הצפון" לשמעון כהן, פעיל חברתי חרדי נציג ש"ס.
רגע לפני מערכת הבחירות במועצות המקומיות שתכריע האם קובי יחזור לראשות העיר או יפסיד לעו"ד שני אילוז, או שאולי יהיה זה בועז יוסף יו"ר ועדה קרואה שיתמודד ויבחר, כל המועמדים מבטיחים להחזיר את טבריה לתפארתה. מי ינצח בקרב? האם הם יצליחו להציל את טבריה מהקו האדום אליו הדרדרה?
"טבריה מתחת לקו האדום", מציגה את מלחמות היהודים בעיר וכל האמצעים כשרים.
הסדרה מציגה גם את סיפורם של האזרחים הפשוטים, גיבורים טבריינים, אשר מבקשים מצד אחד להיחלץ ממציאות חייהם הקשה ובה בעת נלחמים על הבית, על המשפחה, על טבריה.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 01.08.2023
צבע:
צבע

חברות מעורבות

בימוי
יצירה

כל המשתתפים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.