מונוגמיה - כרזה

מונוגמיה (2023)

Monogamia

ישראל  ·  תעודה  ·  שעה ו-13 דקות  ·  סרט תעודה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

?
ממתין ל-5 מדרגים נוספים שידרגו. [למה?]
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
מהתמונות של הורי הבמאי אוהד מילשטיין כזוג צעיר עולות תחושות של אהבה ורומנטיקה. הרכות והאינטימיות מורגשת. חלום. 50 שנה לאחר מכן עולות שאלות מהותיות לגבי אהבתם: לאן נעלמה אותה אינטימיות? האם ניתן להפריח מחדש את אותה אהבה? כיצד ניתן להימנע משחיקה והתדרדרות של קשר זוגי לאורך השנים? כיצד ניתן לשמר את הניצוץ?
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
הבמאי אוהד מילשטיין מספר סיפור משפחתי, בחיפוש אחר רומנטיקה שנעלמה. סיפור קטן העוסק בתפיסת הזוגיות הנפוצה ביותר בעולם. ההורים שלו, זוג שהתחיל את דרכו בשנות ה-1970 המאושרות, כשההיפים היו באופנה. מהתמונות של שניהם בעודם זוג צעיר עולה תחושה חזקה של אהבה ורומנטיקה. הרכות והאינטמיות מורגשת. זה נראה כמו חלום. 50 שנה לאחר מכן עולות שאלות מהותיות לגבי אהבתם: לאן נעלמה אותה אינטימיות? האם ניתן להפריח מחדש את אותה אהבה?
מילשטיין יוצא למסע המצולם הזה מתוך תקווה לקרב את הוריו, אוחז בידיו תמונות מירח הדבש שלהם, זוג מאוהב מחובקים על שפת ים סוף. תמונות מרגשות ומלאות אהבה. האם יוכלו לחזור אל אותן התחושות? האם ניתן להצית מחדש את ניצוץ אהבתם?

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
זמן ריצה:
73 דקות (שעה ו-13 דקות)
צבע:
צבע


כל המשתתפים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.