חיזבאללה בע"מ - כרזה

חיזבאללה בע"מ (2023)

Hezbollah, l'enquête interdite

צרפת  ·  תעודה  ·  מיני סדרה  ·  ב-VOD
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

0.0
12 מצביעים
גולשי IMDb
?
ממתין ל-5 מדרגים נוספים שידרגו. [למה?]
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
הוא מוכר וידוע כארגון טרור האחראי לאירועים רצחניים רבים ברחבי העולם, בין היתר הפיצוץ בנמל ביירות וערעור היציבות בלבנון. 42 שנים אחרי, החיזבאללה (מפלגת האל) נותרה חזקה מתמיד. היא הפכה את עצמה מקבוצה חצי-צבאית קטנה הנתמכת ע...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
הוא מוכר וידוע כארגון טרור האחראי לאירועים רצחניים רבים ברחבי העולם, בין היתר הפיצוץ בנמל ביירות וערעור היציבות בלבנון. 42 שנים אחרי, החיזבאללה ("מפלגת האל") נותרה חזקה מתמיד. היא הפכה את עצמה מקבוצה חצי-צבאית קטנה הנתמכת על ידי איראן, למפלגה פוליטית כל-יכולה עם הצבא הפרטי הגדול בעולם. חיזבאללה היא 'מדינה בתוך מדינה' המפעילה רשת צדקה המבטיחה את התמיכה של הקהילה השיעית, בזמן שהזרוע הצבאית שלה מנסה לשרטט מחדש את גבולות האזור ולמחוק את ישראל מהמפה.
בשנת 2008, מינהל אכיפת הסמים האמריקאי (DEA) הצליח לצבור ראיות לכך שחיזבאללה מרוויח עד מיליארד דולר בשנה בניהול ארגון פשע בינלאומי, סחר בסמים, הלבנת הון ופעילויות פליליות אחרות. המשימה הסודית שלהם נקראה 'פרויקט קסנדרה', והיא פעלה במשך למעלה משמונה שנים, תוך שימוש בהאזנות סתר, פעולות סמויות ומודיעין נרחב במטרה למפות את הרשתות הבלתי חוקיות של חיזבאללה ולנתק את מימונן. ואז, לפתע, הוא נסגר.
זהו סיפורו של 'פרויקט קסנדרה', דרך עדויותיהם של סוכני DEA ואנשים אחרים המעורבים.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
שמות נוספים:
Hezbollah Inc. (שם באנגלית)
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 06.11.2023
בכורה ב-וי.או.די: 06.11.2023
צבע:
צבע


כל המשתתפים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על המיני סדרה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על המיני סדרה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.