רחובות ברוקלין - כרזה

רחובות ברוקלין (2009)

Brooklyn's Finest

ארה"ב  ·  דרמה, מתח, פעולה, פשע  ·  שעתיים ו-5 דקות
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

6.7
54,446 מצביעים
גולשי IMDb
6.0
101 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
חבורה של שוטרים שבינה לבין עצמה אין שום קשר, מגיעה לאותו מקום קטלני בעקבות רצף אירועים שונה.
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
לאדי, שוטר במשטרת ברוקלין, נשארו 7 ימים לפרישה. מדוכדך וחסר כיוון, הוא מעביר את הזמן בחניכת שוטרים צעירים ובביקורים מזדמנים אצל זונה בשם שנטל. למרות רצונו לסיים את תפקידו בן 20 השנים בלי להיקלע בדרך לאירועים יוצאי דופן, הייאוש שלו כופה עליו לעשות מעשה נועז ומסכן חיים.

סאל, שוטר במחלק הסמים של משטרת ברוקלין, מסיים את שנתו ה-12 בשירות. מצבו הפיננסי הגרוע, וכן מצב בריאותה של אשתו ההרה, מובילים אותו ללכת רחוק במיוחד במטרה לספק למשפחתו את המחסה והפרנסה האלמנטרים.

טנגו, שוטר סמוי במשטרת ברוקלין, בילה את 3 השנים האחרונות כ'שתול' בכנופיות סוחרי הסמים של ברוקלין. לאחר שנאלץ לבלות זמן בבית הסוהר כדי לזכות באמונם של 'חבריו' החדשים, עלו נישואין על שרטון. טנגו מחליט שהוא ביצע את משימתו במלואה ומעוניין לחזור לחייו הקודמים. מפעיליו מבטיחים לו גם את החופש שלו וגם קידום בדרגות אם יבצע עבורם משימה אחת אחרונה - לטמון מלכודת לחברו הטוב ביותר, סוחר הסמים קאז.

אדי, סאל וטנגו עתידים להיפגש. הם מאכלסים את אותו איזור ומשרתים באותה תחנת משטרה. המפגש הגורלי שלהם ייערך במהלך פשיטה משטרתית על עסקת סמים גדולה.

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 18.03.2010
זמן ריצה:
125 דקות (שעתיים ו-5 דקות)
צבע:
צבע


הפקה
הפקה בפועל, הפקה בפועל
הפקה בפועל, הפקה בפועל

משחק

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.