החולמים - כרזה

החולמים (2011)

HaCholmim

ישראל  ·  דרמה, משפחה, מתח  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

7.1
83 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
" גם העובדה שכנראה לא מעט כסף הושקע בסט ושהדיאלוגים לא מביכים ואפילו טובים, משלימים את התמונה למוצר שלא מזלזל בקהל שלו, גם אם הוא עדיין מפוצץ חצ'קונים למחייתו. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
" היא ארוכה, מתישה, הדיאלוגים תלושים ולא הגיוניים, המשחק, הן של הילדים שנבחרו לתפקידים הראשיים והן של המבוגרים שאיתם קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
החולמים עוסקת בבני נוער שמגיעים לבית אומנה וגורלם כרוך בגורלם של חבריהם. במהלך הסדרה יחוו בני הנוער אהבות, חברות, תככים ומזימות. גם עולם המבוגרים המורכב מבצע כסף ישתלב בעלילה מתרחשת כולה ברחוב אחד בן שני בתים.
תקצירי פרקים 4 פרקים ב-2 עונות
(עונה 2, פרק 34)
פרק #2.34
ע02פ34
מאיה מבקשת מיונתן להמשיך את החפירה. יונתן מזהיר את מאיה שהאבן מסוכנת. אלכס מפציר ברות שתעזוב. יונתן מבקש מאימו שתנסה לפתוח שוב את האבן. נוח מסתיר מידע משרון. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 2, פרק 33)
פרק #2.33
ע02פ33
דני מנסה לשכנע את הילדים להפסיק לחפור, ומתחילה לחשוד ברות. קרן קולטת שגיא מסתיר משהו. מאיה מחטטת ליונתן בדברים. יונתן מבין שפתיחת התיבה היא הדרך היחידה לרפא את אימו. מאיה וליעם מוצאים את הקלטת של יונתן. (התקציר באדיבות: HOT)
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
"החולמים" עוסקת בבני נוער שמגיעים לבית אומנה וגורלם כרוך בגורלם של חבריהם. במהלך הסדרה יחוו בני הנוער אהבות, חברות, תככים ומזימות. גם עולם המבוגרים המורכב מבצע כסף ישתלב בעלילה מתרחשת כולה ברחוב אחד בן שני בתים.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.