החולמים - כרזה

החולמים (2011)

HaCholmim

ישראל  ·  דרמה, משפחה, מתח  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

6.6
56 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
ציטוטי מבקרים מקצועיים בולטים
כל הביקורות »
"גם העובדה שכנראה לא מעט כסף הושקע בסט ושהדיאלוגים לא מביכים ואפילו טובים, משלימים את התמונה למוצר שלא מזלזל בקהל שלו, גם אם הוא עדיין מפוצץ חצ'קונים למחייתו." מאת סמדר שילוני (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"היא ארוכה, מתישה, הדיאלוגים תלושים ולא הגיוניים, המשחק, הן של הילדים שנבחרו לתפקידים הראשיים והן של המבוגרים שאיתם" מאת נועה רובין (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר עלילה
החולמים עוסקת בבני נוער שמגיעים לבית אומנה וגורלם כרוך בגורלם של חבריהם. במהלך הסדרה יחוו בני הנוער אהבות, חברות, תככים ומזימות. גם עולם המבוגרים המורכב מבצע כסף ישתלב בעלילה מתרחשת כולה ברחוב אחד בן שני בתים. תקציר מורחב »
פרקים 4 פרקים ב-2 עונות
עונה 2 פרק 34

פרק #2.34

מאיה מבקשת מיונתן להמשיך את החפירה. יונתן מזהיר את מאיה שהאבן מסוכנת. אלכס מפציר ברות שתעזוב. יונתן מבקש מאימו שתנסה לפתוח שוב את האבן. נוח מסתיר מידע משרון.

עונה 2 פרק 33

פרק #2.33

דני מנסה לשכנע את הילדים להפסיק לחפור, ומתחילה לחשוד ברות. קרן קולטת שגיא מסתיר משהו. מאיה מחטטת ליונתן בדברים. יונתן מבין שפתיחת התיבה היא הדרך היחידה לרפא את אימו. מאיה וליעם מוצאים את הקלטת של יונתן.

מידע לצופים
שפה מדוברת:

עלילה:
"החולמים" עוסקת בבני נוער שמגיעים לבית אומנה וגורלם כרוך בגורלם של חבריהם. במהלך הסדרה יחוו בני הנוער אהבות, חברות, תככים ומזימות. גם עולם המבוגרים המורכב מבצע כסף ישתלב בעלילה מתרחשת כולה ברחוב אחד בן שני בתים. | עוד תקצירי עלילה »
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 23.01.2011
צבע:
צבע

חברות מעורבות

יצירה
דפנה ממן
שי קפון
דניאל פרן (הגיית הסדרה, הגיית הסדרה)

כל צוות ההפקה »

ביקורות מבקרים
סמדר שילוני
"גם העובדה שכנראה לא מעט כסף הושקע בסט ושהדיאלוגים לא מביכים ואפילו טובים, משלימים את התמונה למוצר שלא מזלזל בקהל שלו, גם אם הוא עדיין מפוצץ חצ'קונים למחייתו.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
נועה רובין
"היא ארוכה, מתישה, הדיאלוגים תלושים ולא הגיוניים, המשחק, הן של הילדים שנבחרו לתפקידים הראשיים והן של המבוגרים שאיתם
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.