בית המשאלות - כרזה

בית המשאלות (2013)

Bet HaMishalot

ישראל  ·  דרמה  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.4
22 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(14.03.13)
" ניצב על התפר שבין מוזרות ייחודית, מעניינת ומפתיעה, לבין מוזרות טרחנית ותלושה. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
" אם צריך להסבר במשך חצי שעה מה ראינו בחצי השעה הקודמת, אם צריך לומר משפטים שבוזגלו אומר כמו "הצופה בבית יצחק, הצופה בבית יבכה" - משהו כאן לא עובד, ובענק. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
הלקוח מגיע לתחנה למפגש עם פסיכיאטר, ששומע את הבעיה של הלקוח ומפנה אותו לרציף לבחור את השחקנים שאתם נראה לו שיוכל לממש את משאלת ולהשלים את החסך שיש לו.
השחקן שבחר הלקוח ושתודרך אצל הפסיכיאטר ייפגש עם הלקוח בתוך התחנה - בד...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
הלקוח מגיע לתחנה למפגש עם פסיכיאטר, ששומע את הבעיה של הלקוח ומפנה אותו לרציף לבחור את השחקנים שאתם נראה לו שיוכל לממש את משאלת ולהשלים את החסך שיש לו.
השחקן שבחר הלקוח ושתודרך אצל הפסיכיאטר ייפגש עם הלקוח בתוך התחנה - בדירה גדולה ומאובזרת, ובה חדר שינה, חדר ילדים, סלון, מטבח, חדר אמבטיה ושירותים. הפסיכיאטר, בעזרת השחקן, יביים ללקוח את הסיטואציה שדרכה יוכל הלקוח לעבור את החוויה שביקש ולמלא את משאלתו הכמוסה.
הפסיכיאטר, החי בדירה שקירותיה משותפים לדירת הטיפול, מביט כל העת בסימולציות דרך מראות, כשהוא רואה ואינו נראה, אך אם הסצנה חורגת מגבולות הטיפול המבוקש, כמו אלימות למשל, הוא קורא לעצור אותה מיד.
במבואה לדירה קופאי וטלפנית, הגובים תשלום של אלף שקלים לכל טיפול, ומתוכם 300 שקלים עוברים לשחקן על כל סימולציה שביצע.

ז'אנר:
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.