תקוות גדולות (2013)

Tikvot Gdolot

ישראל  ·  תעודה  ·  סרט תעודה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

6.8
46 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
" אם "תקוות גדולות" טוענת שהרפתקת "חדשות" היא משל על העיתונות העברית כולה, אז הנמשל לא עובד. באופן אירוני, חסרים לסדרה הזאת רב חובל, מצפן ועוגן. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
שישה עיתונאים, מהבכירים והמשפיעים בעולם העיתונות, החלו את דרכם אז, במערכת העיתון החדשני והבועט חדשות. כיום, הם בוחנים ממרחק הזמן את ה'סקופים', כמו גם את המאבקים הגדולים עם הצנזורה, עם העיתונות השמרנית מסביב וגם עם המצפון ...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
שישה עיתונאים, מהבכירים והמשפיעים בעולם העיתונות, החלו את דרכם אז, במערכת העיתון החדשני והבועט "חדשות". כיום, הם בוחנים ממרחק הזמן את ה'סקופים', כמו גם את המאבקים הגדולים עם הצנזורה, עם העיתונות השמרנית מסביב וגם עם המצפון העיתונאי.
מיקי רוזנטל, רינו צרור, ראודור בנזימן, יגאל סרנה, נתן זהבי ואלכס ליבק - מתמודדים עם המורשת השנויה במחלוקת של העיתון "חדשות", ששינתה את פני העיתונות בישראל: חשיפת שקרי השב"כ בפרשת קו 300, הכתיבה האישית והחצופה, הפורנוגרפיה של הדם, העירום, והרכילות החודרנית. איך השפיעו כל אלה על הדרך שעשתה החברה הישראלית בעשורים האחרונים: מחברה מנומסת, ערכית-בעיני-עצמה ומלאת כבוד לממסד, לחברה בוטה, יודעת כל, שנונה וארסית, קצרת רוח ומלאת בוז וחוסר אמון לכל ממסד שהוא.

ז'אנר:
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.