הוכרזו המועמדים לפרסי הטלויזיה הישראלית 2014: "תא גורדין" מובילה במספר המועמדויות

מאת
13 בינואר 2015 בשעה 12:00
"תא גורדין". רן דנקר.

"תא גורדין".

הוכרזו המועמדים לפרסי הטלויזיה של האקדמיה הישראלית לקולנוע ולטלויזיה 2014 (ה-12 במספר), והסדרה "תא גורדין" מובילה עם 12 מועמדויות. מיד אחריה, "פלפלים צהובים" עם 11 מועמדויות, "איש חשוב מאוד" עם 9, ו"אחת אפס אפס" בתיקו של 6 מועמדויות עם הסדרה הקומית "פולישוק". סדרת הילדים "שרגא בישגדא" עם 4 מועמדויות. בקרוב גופי השידור HOT מובילה עם 15 מועמדויות. אחרי הוט עומדת קשת עם 13 מועמדויות, רשת עם 8 מועמדויות, הטלויזיה החינוכית ו-yes עם 7 מועמדויות, ערוץ 10 עם 6 מועמדויות והערוץ הראשון עם 5 מועמדויות. גם ערוץ 20 שהחל את שידוריו השנה, הצליח להכניס תוכנית ("שולי רנד מארח") לרשימת מועמדויות.

רשימת המועמדויות מורכבת מתוכניות טלויזיה ששודרו בין ה-1 בנובמבר 2013 ועד ה-31 בנובמבר 2014. גם השנה שום גוף טלויזיה בישראל אינו שותף בהפקת האירוע ולא ישדר את טקס הענקת הפרסים בשידור חי. על כל פנים, יתקיים הטקס ב-13 בפברואר 2015, ובמהלכו יוענק פרס מפעל חיים לבמאית והמפיקה נורית קידר.

רשימת המועמדים המלאה לפרסי היצירה הטלויזיונית הישראלית 2014:

סדרה / מיני סדרת דרמה הטובה ביותר
"אחת אפס אפס"
"איש חשוב מאוד"
"המקוללים"
"פלפלים צהובים"
"תא גורדין"

הסדרה הקומית הטובה ביותר
"הפרלמנט", עונה 2
"מי נתן לך רישיון"
"פולישוק", עונה 3
"רמזור", עונה 4
"70 מיליון סיבות לעושר"

הדרמה היומית הטובה ביותר
"זגורי אימפריה"
"מתים לרגע"

"זגורי אימפריה". משה איבגי, עוז זהבי.

"זגורי אימפריה".

הבימוי הטוב ביותר בדרמה יומית / סדרת דרמה/ מיני סדרה/ סדרת דרמה ילדים ונוער
שירלי מושיוף, תומר שני "איש חשוב מאוד"
חגי לוי, יונתן גורפינקל, חליל אפרת, "המקוללים"
קרן מרגלית, "פלפלים צהובים"
דוד אופק, שרי עזוז "30 ₪ לשעה"
דני סירקין, "תא גורדין"

התסריט הטוב ביותר בדרמה יומית / סדרת דרמה/ מיני סדרה/ סדרת דרמה ילדים ונוער
אמיר מן, "אחת אפס אפס"
שירלי מושיוף "איש חשוב מאוד"
קרן מרגלית, "פלפלים צהובים"
יוסי מדמוני, מיכל ויניק "30 ₪ לשעה"
רון לשם, עמית כהן, יזהר הר לב, "תא גורדין"

הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית / סדרה קומית לילדים ונוער
אסף הראל, "הפרלמנט"
ירון שילון, "מי נתן לך רישיון"
שמואל הספרי, "פולישוק"
אוהד פרח, "רמזור"
אהרון קפלן "שרגא בישגדא"

התסריט הטוב ביותר בסדרה קומית / סדרה קומית לילדים ונוער
ערן זרחוביץ', אסף הראל, אסי כהן, מאור כהן, "הפרלמנט"
דניאלה דורון, רן דברת, "מי נתן לך רישיון"
שמואל הספרי, "פולישוק"
אדיר מילר, רן שריג, "רמזור"
חיים אידיסיס "שרגא בישגדא"

"שרגא בישגדא". מוני מושונוב.

"שרגא בישגדא". מוני מושונוב.

השחקן הטוב ביותר בדרמה יומית / סדרת דרמה/ מיני סדרה/ סדרת דרמה ילדים ונוער
יהודה לוי "איש חשוב מאוד"
איתי ברנע, "המקוללים"
יוסי מרשק, "פלפלים צהובים"
מוני מושונוב, "תא גורדין"
אביב אלוש, "תא גורדין"

השחקנית הטובה ביותר בדרמה יומית / סדרת דרמה/ מיני סדרה/ סדרת דרמה ילדים ונוער
אלמה דישי "איש חשוב מאוד"
יעל פוליאקוב "מקימי"
יערה פלציג "משפחה טובה"
עלמה זק, "פלפלים צהובים"
נטע ריסקין, "תא גורדין"

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית / סדרה קומית לילדים ונוער
אסי כהן, "הפרלמנט"
ששון גבאי, "פולישוק"
גיא לואל, "פולישוק"
אדיר מילר, "רמזור"
מוני מושונוב "שרגא בישגדא"

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית / סדרה קומית לילדים ונוער
ליאת הרלב, "הפרלמנט"
אורנה בנאי "משפחה שולטת"
חנה אזולאי-הספרי, "פולישוק"
יעל שרוני, "רמזור"
ליאת הרלב, "רמזור"

הצילום
זיו ברקוביץ' "איש חשוב מאוד"
שרק דה-מאיו, "המקוללים"
בועז יהונתן יעקב, "מי נתן לך רישיון"
איציק פורטל, "פלפלים צהובים"
גיורא ביח, "תא גורדין"

"איש חשוב מאד". יהודה לוי, אלמה דישי.

"איש חשוב מאד". יהודה לוי, אלמה דישי.

עריכת תמונה
ארן אמיר, "אחת אפס אפס"
אסף קורמן "איש חשוב מאוד"
טלי הלטר שנקר, "המקוללים"
עינת גלזר-זרחין, אריק להב ליבוביץ', "פלפלים צהובים"
בועז ליאון, רוני קלימובסקי, "תא גורדין"

ניהול אמנותי
שונית אהרוני "איש חשוב מאוד"
עידו דולב, "המקוללים"
דני אבשלום, "פלפלים צהובים"
אודי טוגנדרייך "30 ₪ לשעה"
דני אבשלום, "תא גורדין"

עיצוב תלבושות
דני בר שי, דבו אוהנה, נעמי שריד "ארץ נהדרת"
שרונה כהן אלפיה "היהודים באים"
לאורה שיים, "המקוללים"
חן כרמי, מירה כרמלי מקימי
אופיר חזן, "פלפלים צהובים"

איפור הטוב ביותר
אתי בן-נון, "אחת אפס אפס"
ליאת שיינין, מיכל אפרתי, דנה נינה ראובן, הילה אלקיים, משכית קורן "ארץ נהדרת"
ליאת שיינין, "המקוללים"
אמילי פידום, "זגורי אימפריה"
אורלי רונן, "תא גורדין"

מוסיקה מקורית
אייל לאון קצב, "אחת אפס אפס"
גיא מזיג "היהודים באים"
רן בגנו, "פלפלים צהובים"
אוהד מרבך "30 ₪ לשעה"
אופיר לייבוביץ' "תיקים מהסנגוריה"

פסקול
רונן נגל "איש חשוב מאוד"
אביב אלדמע, "המקוללים"
יוסי אפלבאום "משפחה טובה"
איציק כהן, "פלפלים צהובים"
אורי בנקהלטר, "תא גורדין"

אפקטים מיוחדים ווידאו ארט
פיני קלויר, "אחת אפס אפס"
אייל בי "ארץ נהדרת"
אריק בועז "דן ומוזלי"
דורון קאופמן, תום יגב, און הנר "משפחה טובה"
שחר דבוש "תא גורדין"

"משפחה טובה". ליאור אשכנזי, ענת וקסמן, יערה פלציג.

"משפחה טובה". ליאור אשכנזי, ענת וקסמן, יערה פלציג.

סדרת התעודה הטובה ביותר
"אבודים", עונה 3
"כביש 90"
"ערסים ופרחות: האליטות החדשות"
"תיקים מהסנגוריה"
"תקוות גדולות"

תכנית מציאות (ריאליטי)
"The Voice", עונה 3
"האח הגדול", עונה 6
"המרוץ למיליון", עונה 4
"מאסטר שף", עונה 4
"משחקי השף"

דוקו-ריאליטי
"בואו לאכול איתי", עונה 2
"בוליווד"
"היחידה"
"מחוברים פלוס", עונה 2
"רויאל שף"

בידור ושעשועון
"ארץ נהדרת", עונה 11
"היהודים באים"
"הכל הולך"
"לילה תירס"
"מצב האומה", עונה 7

מגזין בתחומי תרבות ופנאי
"אנשים", עונה 4
"בא לחדש לכם", עונה 4
"חי בלילה", עונה 2
"ערב טוב עם גיא פינס"
"צינור לילה"

תכנית אירוח הטובה ביותר
"המתנחל"
"חדר 101"
"חוצה ישראל", עונה 4
"שולי רנד מארח"
"תכנית קיציס"

סדרת דרמה לילדים ולנוער
"בחצר של פופיק", עונה 6
"גאליס", עונה 4
"החממה", עונה 2
"כוכב הצפון"
"שכונה"

"שכונה".

"שכונה".

סדרה קומית לילדים ולנוער
"דן ומוזלי"
"מועדון החנונים"
"משפחה שולטת"
"שבט צוצלת"
"שרגא בישגדא"

תכנית אולפן לילדים ולנוער
"החפרנים"
"המהדורה", עונה 9
"הפרעת קשב", עונה 3
"הצחוקייה", עונה 3
"מה זה מוזה"

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות
"אורלי וגיא"
"המערכת"
"המקור"
"עובדה"
"רואים עולם"