סלפיז (2014)

Selfies

ישראל  ·  תעודה  ·  מיני סדרה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.0
7 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(עונה 1)
" "סלפיז" עושה לנו שירות נוסף כשהיא מספקת לנו את תמונת המראה של המחר. והמחר הזה עגום קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 1)
" יותר מאשר חוויה של היטמעות במירקם החיים של בני הנוער, נוצרת חוויה של כתבת חדשות על "חייהם של בני הנוער", והמרכאות נשארות תלויות ועומדות. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
שנת הלימודים האחרונה בתיכון מקיף יהוד, וההכנות לנשף הסיום. הסדרה מלווה חמישה בני נוער ומשפחותיהם, ומביאה הצצה לעולמם של המתבגרים בישראל 2013 – עידן בו יש חשיבות גבוהה לתחזוקה של פרופילים ברשתות חברתיות, עידן בו אם לא צילמ...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
שנת הלימודים האחרונה בתיכון "מקיף יהוד", וההכנות לנשף הסיום. הסדרה מלווה חמישה בני נוער ומשפחותיהם, ומביאה הצצה לעולמם של המתבגרים בישראל 2013 – עידן בו יש חשיבות גבוהה לתחזוקה של פרופילים ברשתות חברתיות, עידן בו "אם לא צילמת את זה, ולא העלית את זה לאינסטגרם- זה לא באמת קרה".
בתיכון "מקיף יהוד" לומדים נערים ונערות מרקעים סוציואקונומיים שונים: ילדים עשירים ועשירים הרבה פחות, כאלה שצריכים לעבוד למחייתם במקביל ללימודים, וכאלה שמקבלים כל מה שהם רוצים בקלות, ולפעמים אף יותר. לכולם יש חלומות, אהבות, אכזבות, ובעיקר טלפונים עם מצלמות.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 07.02.2014
צבע:
צבע

חברות מעורבות

כל המשתתפים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על המיני סדרה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על המיני סדרה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.