עד סוף העולם - כרזה

עד סוף העולם (2014)

Ad Sof HaOlam

ישראל  ·  ריאליטי  ·  סדרת טלויזיה
4.6
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

הביקורות ממוצעות או מעורבות

צוטטו 3 ביקורות

7.1
49 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(03.05.14)
(עונה 1)
" מלוהקת מצוין, מצולמת יפהפה וערוכה בקצב הנכון ויש בה אפילו תובנות מעניינות על זוגיות ופרידה קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 1)
" אביב אלוש הבליח בקטעי מעבר מתוסרטים רע, ודיקלם כאילו מישהו הצמיד לרקתו את אקדח הבנאליה של עדות הריאליטי בין קטעי הווידויים קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
הסדרה מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים, עם ילדים משותפים, ולוקחת אותם עד סוף העולם להרפתקה של חייהם. הזוגות יתגוררו יחד באחד מהמקומות היפים ביותר בעולם, באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאח...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
הסדרה מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים, עם ילדים משותפים, ולוקחת אותם עד סוף העולם להרפתקה של חייהם. הזוגות יתגוררו יחד באחד מהמקומות היפים ביותר בעולם, באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאחור, לשלב ידיים פעם נוספת, להתמודד עם השדים מעברם ולגעת מחדש במה שפעם חיבר אותם. הזוג שינצח יזכה במיליון שקלים שייסגרו בתכנית חיסכון עבור ילדיהם המשותפים. את תכנית החיסכון הילדים יוכלו לפתוח עם הגיעם לגיל 18.

לאורך התכנית, הזוגות יתמודדו במשימות אתגריות שיציבו בפניהם קשיים מנטליים ופיזיים ויעמידו אותם במצבים קיצוניים. בשביל לבצע את המשימות הם חייבים להתעלות מעל המחלוקות שביניהם וללמוד מחדש כיצד לשתף פעולה ולהסתדר ביחד. הזוגות שיפסידו במשימות ימצאו את עצמם מועמדים להדחה ומידי שבוע יאלץ אחד מהזוגות לעזוב את המשחק.
לצד הפן האתגרי, הזוגות יצטרכו להפגין כישורים חברתיים ולהתמודד עם חיי יום יום בקבוצה סגורה כאשר ביניהם הרבה מן המשותף אך גם שוני רב שעליו יצטרכו להתגבר.

הלב הפועם של "עד סוף העולם" הוא הילדים המשותפים של הזוגות. כל הורה יכול להזדהות עם הרצון לתת את הטוב ביותר לילד שלו, לגונן עליו ולהעניק לילד נקודת התחלה טובה בחיים. התכנית "עד סוף העולם" מעמידה במרכז את טובת הילדים של בני הזוג ושמה לה למטרה להראות עד כמה רחוק ילכו הזוגות במשחק, כדי להבטיח את עתיד הילדים.
המשחק התחרותי ב"עד סוף העולם" מאפשר לזוגות הגרושים לחדש את יחסי הקרבה והאמון ביניהם. האם הם יצליחו להתגבר על המחלוקות עבור הילדים? האם שיתוף הפעולה שנכשל במבחן החיים ישרוד את המשחק?

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 22.04.2014
צבע:
צבע

חברות מעורבות

הפקה
מפיק/ה ראשי/ת (13 פרקים בשנת 2014)
(13 פרקים בשנת 2014)
יצירה
עמי גלאם (13 פרקים בשנת 2014)
משחק
... מנחה עצמו (13 פרקים בשנת 2014)

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.