"חולית" – טריילר מתורגם: טימותי שאלאמה באפוס מד"ב שבמדבריות ירדן

"חולית". טימותי שאלאמה, זנדאיה.

"חולית". טימותי שאלאמה, זנדאיה.

אפוס המד"ב "חולית" על ספרו הידוע מ-1965 של פרנק הרברט, בבימויו של דני וילנב ("בלייד ראנר 2049", "סיקריו") ובכיכובם של טימותי שאלאמה, זנדאיה, ג'וש ברולין ואוסקר אייזק, סוף סוף מציג את עצמו עם קדימון-טריילר מלא ומתורגם, אחרי חודשים רבים של הייפ ושל תמונות בלבד. הטריילר נותן המון פוקוס על הדמות הראשית בגילומו של שאלאמה, הנסיך פול אטריידס, בנם של דוק לטו אטריידס (אייזק) וליידי ג'סיקה (רבקה פרגוסון), אשר מנסה לתמרן בין הכוחות אשר רוצים לשלוט באיסוף ובשיווק של הסם 'המרקוח' המאפשר לבצע מסע בין כוכבי בין רגע. זנדאיה מגלמת את צ'אני, בת לשבט הפרמן שמכירה את הנסיך לבית אטריידס; ג'וש ברולין את גורני הולק וג'ייסון מומואה את דאנקן איידהו מבני הברית של אטריידס; ואילו סטלאן סקרסגארד מגלם את ביירון ולדימיר ודייב בטיסטה את גלוסו רבן מקרב אויבהם.

המדבריות החוליות של הסרט צולמו בירדן, והניסיון של וילנב הוא כבר השלישי לעבד את הספר הקשה למסך. קדמו לו סרט של דיויד לינץ' מ-1984 ומיני-סדרה משנת 2000. הציפיה היא שהגרסה של וילנב תתחלק לשנים, אולם טרם הוכרז רשמית על "חולית 2".

נכון לעכשיו, "חולית" מיועד לעלות לאקרנים בארה"ב ב-18 בדצמבר 2020, ברם אולפני האחים וורנר פרסמו את הטריילר מבלי לציין את התאריך הזה, בדומה לפרסום של הטריילר האחרון של "וונדר וומן 1984". זה מעלה תהיות האם אולפני וורנר עומדים להזיז את תאריך ההפצה של שניהם, בהמשך לתוצאות של "טנט" בקופות הקולנוע (גם הוא שלהם).

צפו בטריילר המתורגם:

[…] אייזק, התחדש בקדימון-טריילר שני, כמעט שנה אחרי שהוצג לראשונה. הסיבה היא כמובן מגיפת הקורונה, והתחנה הראשונה של הסרט […]

תורך להביע את עצמך. מה תרצה להגיב בנושא?