"מילקשייק אבק שריפה" – טריילר מתורגם: לנה הידי וקארן גילן בסרט פעולה של במאי ישראלי

"מילקשייק אבק שריפה". קארן גילן, לנה הידי.

"מילקשייק אבק שריפה". קארן גילן, לנה הידי.

סרט הפעולה "מילקשייק אבק שריפה" בבימויו של הישראלי נבות פפושדו, התחדש בקדימון-טריילר רשמי ראשון ומתורגם, שמעביר הרבה מהאסתטיקה ומהצילום המסוגנן של הסרט. פפושדו הוא חצי מהצמד שיצר את הסרטים "מי מפחד מהזאב הרע" ו"כלבת" שזכו בארץ להצלחה ביקורתית וסללו להם דרך בהוליווד אחרי שזכו לשבחים מקווינטין טרנטינו. הצמד כזכור ניסו להרים מספר פרויקטים משותפים נוספים בטרם התפצלו. פפושדו הלך לביים את "מילקשייק אבק שריפה" בעוד שותפו לשעבר אהרון קשלס פנה לביים את "עד המוות" (ש.ל.ר, Till Death).

ב"מילקשייק אבק שריפה" מככבת קארן גילן ("ג'ומנג'י 2: השלב הבא", נבולה בסרטי "שומרי הגלקסיה" ו"הנוקמים") בתור סם, שבגיל 12 אימה המתנקשת (לנה הידי, "משחקי הכס") נאלצה לעזוב אותה, ונשארה לגדול בקרבם של הפושעים מהארגון שעבדה בו האם, 'הפירמה'. עם השנים, גם סם הפכה להיות מתנקשת יעילה ונאמנה, עד שעבודה אחת מובילה אותה להגן על ילדה תמימה בת 8 ושמה מטרה על גבה. היא מבינה שהדרך היחידה שלה להינצל היא להתאחד שוב עם אימה וחברותיה למקצוע (קרלה גוגינומישל יו ואנג'לה באסט).

הסרט מיועד לעלות בארץ ב-15 ביולי, בהפצת סרטי רד קייפ. לפני פחות מחודש נודע כי נטפליקס רכשו מהמפיצים האמריקאים STX Films את הזכויות על הסרט בארה"ב בקרב תמחור שלא היה להם קל, והם יעלו את הסרט במקביל לתאריך בישראל. STX שמרו על זכויות ההפצה במדינות כמו קנדה, אמריקה הלטינית וסין, ובשאר העולם תטפל החברה הצרפתית שהפיקה את הסרט בעצמה, 'סטודיו-קאנאל' (Studiocanal), אשר יש לה הסכמים עם רד קייפ.

צפו בטריילר המתורגם:

הפוסטרים של הסרט:

"מילקשייק אבק שריפה".

"מילקשייק אבק שריפה".

"מילקשייק אבק שריפה".

"מילקשייק אבק שריפה".

תורך להביע את עצמך. מה תרצה להגיב בנושא?