חדשות אודות
יניב ביטון

Yaniv Biton

חדשות

חדשות שפורסמו באידיבי

"הפילגש" - ביקורת: אניה בוקשטיין מצוינת, אך האם התיאטרליות הכרחית? (10.03.24)
"הפילגש" אשר נוצר בהפקת בזק וצולם בשבועיים אינטנסיביים סביב אחד מסגרי הקורונה, מנסה להביא את הפרינג' למסך הגדול ומציג משחק מצוין של אניה בוקשטיין כשלצידה דאנה איבגי בתפקיד שכתוב פחות טוב. ביקורת סרט מאת דוראל אלטרס.
"הצ'ופצ'יק של הקומקום: החיים על פי הגשש החיוור" - ביקורת: כותרות התזה להצלחה לא פוגעות (19.04.23)
ניכר שיוצרי "הצ'ופצ'יק של הקומקום: החיים על פי הגשש החיוור" לא ידעו איך להשתלט על הקונגלומרט האדיר הזה של הגשש, ולכן, הסדרה נראית כמו "אכול כפי יכולתך" בבופה של הכל כלול. ביקורת סדרה מאת יונתן גת.
אדיר מילר, ערן זרחוביץ' ורינה מצליח מוצאים את "גן הקופים" של אבי נשר (12.06.22)
השחקנים-קומיקאים אדיר מילר, שני כהן, יניב ביטון, ערן זרחוביץ' והעיתונאית רינה מצליח יככבו בסרט "גן קופים" של אבי נשר. את התסריט העוסק בסופר ישראלי שיוצא להילחם על מקומו הראוי בקנון הספרותי הישראלי, כתב נשר בהשראת אירועים אמיתיים.
יהודה לוי ורונה-לי שמעון נוסעים אל "ביתשמש" (13.01.21)
השחקנים יהודה לוי, שני כהן, יניב ביטון ורונה-לי שמעון יככבו בסדרת הדרמה הישראלית "ביתשמש" של גיא סידיס ("בלו נטלי") ונירית ירון ("סיפורי תל אביב", "לא כולל שירות"). את הסדרה יביים תאופיק אבו ואיל ("הנערים", "עטאש").
הסדרה הישראלית "חמישים" מועמדת לפרס האמי הבינלאומי 2020 (24.09.20)
סדרת הדרמה הקומית הישראלית "חמישים" של יעל הדיה ובכיכובה של אילנית בן יעקב, מועמדת לפרס האמי הבינלאומי 2020. התחרות הינה ממשפחת פרסי האמי, שהבולטת בה היא תחרות האמי לפריים-טיים. עוד מככבים ב"חמישים" גורי אלפי, יניב ביטון, ענת עצמון ואחרים.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
האמת
האמת
המושב האחורי
המושב האחורי
איתנו זה נגמר
איתנו זה נגמר
אמילי והיגואר האחרון
אמילי והיגואר האחרון