חדשות אודות
תומר קאפון

Tomer Kapon

חדשות

חדשות שפורסמו באידיבי

יוצר "תאג"ד" ציון רובין לא מעונין בעונה שלישית (24.09.20)
למרות ההצלחה הגדולה של "תאג"ד" ככל הנראה לא תשוב לעונה שלישית על פי החלטת היוצר, ציון רובין. נותר רק לתהות האם ההצלחה שחוותה גם העונה השניה תהפוך את החלטתו של רובין לשמחתם של האנשים בגוף השידור yes?
"דה בויז", עונה 2 - טריילר סופי ותמונות: אלימות, דם, איברים פנימיים, ותומר קפון (09.08.20)
צפו בטריילר המלא והסופי לעונה השניה של סדרת הקומיקס האלימה "דה בויז" עם השחקן הישראלי תומר קפון, בה בילי בוצ'ר (קארל אורבן) ממשיך להוביל את קבוצת בעלי כוחות-העל המשתדלים לעשות טוב, "השבעה", ומגלה שמישהו/י שחשב כמת, למעשה חי.
הסדרה "דה בויז" עם תומר קפון חודשה לעונה שלישית, וסיפקה הצצה לעונה השניה (24.07.20)
אמזון הודיעו בכנס 'קומיק-קון בבית' על חידוש סדרת הקומיקס האלימה "דה בויז" עם השחקן הישראלי תומר קפון, לעונה שלישית, די הרבה לפני שהעונה השניה בכלל עולה לשירות הסטרימינג שלהם. לכבוד הכנס ולצד החדשות, אמזון הקרינו גם קטע חדש מהעונה השניה שמצטרף לטיזר טריילר קצר. צפו.
הסדרה הישראלית "בשבילה גיבורים עפים" הוזמנה לעיבוד אמריקאי מלא עבור אפל (17.07.20)
סדרת הדרמה הישראלית "בשבילה גיבורים עפים" הוזמנה לעיבוד אמריקאי-הוליוודי (רימייק) מלא (straight to series) עבור 'אפל טי וי פלוס'. את העיבוד בן עשרת הפרקים שיקרא "אקו 3" (Echo 3) יריץ מארק בול ("מטען הכאב").
"דה בויז" - טריילר לסדרת הטלויזיה: קארל אורבן משתמש בתינוק כנשק (18.06.19)
אולפני אמזון שחררו טריילר מלא לסדרת הטלוויזיה מבוססת הקומיקס שלהם "דה בויז" בכיכובו של קארל אורבן ועם השחקן הישראלי תומר קפון.
הסדרה הישראלית "בשבילה גיבורים עפים" נמכרה לשידור בנטפליקס (16.10.18)
סדרת הדרמה הישראלית "בשבילה גיבורים עפים" של עמרי גבעון ומבית קשת, נרכשה לשידור בנטפליקס. הסדרה תעלה בסטרימינג של נטפליקס בשפת המקור עברית, עם כתוביות תרגום לאנגלית ולשפות נוספות.
הסדרה הישראלית "תאג"ד" תעובד לגרסה אמריקאית בפאראמאונט (09.07.18)
הסדרה היומית הישראלית "תאג"ד" של ציון רובין, נמכרה לעיבוד אמריקאי ברשת השידור פאראמאונט.
22 סרטים ישראלים שאולי תוכלו לראות בקולנוע במהלך 2016 (03.01.16)
בקרב הסרטים הישראלים שכבר צולמו ואמורים לעלות על המסכים בשנת 2016, בולטים נגנים, נשים שמתקשות להיכנס להיריון, דתיים מגוונים שונים וירושלים. סקירה מלאה עם תקצירים ותמונות.

כתבות אחרות

מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
סודות בחברה
סודות בחברה
אלין
אלין
ליקריץ' פיצה
ליקריץ' פיצה
קליפורד הכלב האדום הגדול
קליפורד הכלב האדום הגדול