מדוזות - כרזה

מדוזות (2007)

Meduzot

-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

7.0
2,455 מצביעים
גולשי IMDb
5.5
172 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
אנסמבל פיוטי קומי של דמויות מסתחרר מרגע לרגע בין ריאלי לפנטסטי בסדרת מפגשים בלתי צפויים. כולן רוצות להיות במקום אחד, ומוצאות עצמן כמו מדוזות נסחפות למקום אחר, צורבות בדרכן מבלי להתכוון, בהזיה עירונית המתרחשת על חוף ימה של...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
אנסמבל פיוטי קומי של דמויות מסתחרר מרגע לרגע בין ריאלי לפנטסטי בסדרת מפגשים בלתי צפויים. כולן רוצות להיות במקום אחד, ומוצאות עצמן כמו מדוזות נסחפות למקום אחר, צורבות בדרכן מבלי להתכוון, בהזיה עירונית המתרחשת על חוף ימה של תל-אביב אחרת.

חייה של בתיה, מלצרית קייטרינג חולמנית הנאבקת לפרנסתה, משתנים ביום בו מגיחה לתוך חייה מן הים ילדה בת חמש שגלגל הצלה למותניה. החיפוש אחר הורי הילדה, מציף לתודעת בתיה גלי זיכרונות מתוקים מרירים, תמונות אלבום ישנות שחמקו ממנה.

בליל טקס הכלולות שוברת כלה צעירה את רגלה, והכל מתחיל להשתבש. ירח הדבש בקאריביים שמוחלף במלון זול הצופה אל הים ונוכחותה של משוררת מתלבטת, גורמים למרקם העדין של גבר ואישה בתחילת הדרך להתפורר כמו חול.

עובדת פיליפינית רווית געגועים לבנה הצעיר, מוצאת קשר מנחם עם זקנה דעתנית ונרגנת שלא מוכנה שיטפלו בה. הקשר העדין שנשזר ביניהן, מעורר בזקנה נימים שקופים של רוך לבתה, שחקנית תיאטרון שוליים.

במבט יצירתי שובה לב, מתבוננים קרת וגפן על האנושי והאוניברסלי שבמחוות הקטנות, מציעים פנינה קולנועית יפהפייה על חום וחמלה, מלווה בקריצה אירונית ומשעשעת על החיבה שכולנו זקוקים לה.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
שמות נוספים:
Jellyfish
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 28.06.2007
צבע:
צבע

חברות מעורבות


תסריט
משחק
... בתיה
... קרן
... ג'וי
... מיכאל
... מלכה
... ילדה
... נעמי
... רלי
... נילי
... אמיר
... שירי
... אייל
... יומנאי
... מנחם
... איתן
... אלדד
... גליה
... נהג מונית
... תמר
... תקוה

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.