להוציא את הכלב - כרזה

להוציא את הכלב (2007)

Lehotzi Et HaKelev

ישראל  ·  דרמה  ·  מיני סדרה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.2
193 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
* * * * *
" בעדינות ובמיומנות, בתמרון מדויק בין דיאלוג אמין למינון נכון של רמזים מטרימים הנחוצים כדי שנסתקרן מאוד, נבנתה בפרק הזה אקספוזיציה פשוט מופתית. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
הסדרה משלבת ארבעה סיפורים של ארבעה זוגות שנמצאים בנקודת שבר כלשהי, וכולם מתרחשים באותו היום. במהלך כל פרק נתקלים הסיפורים זה בזה, אבל רק בפרק האחרון יתחברו המפגשים המקריים הקודמים וכל הסיפורים יובילו לשיא משותף.
הסדרה מט...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
הסדרה משלבת ארבעה סיפורים של ארבעה זוגות שנמצאים בנקודת שבר כלשהי, וכולם מתרחשים באותו היום. במהלך כל פרק נתקלים הסיפורים זה בזה, אבל רק בפרק האחרון יתחברו המפגשים המקריים הקודמים וכל הסיפורים יובילו לשיא משותף.
הסדרה מטפלת במונוגמיה בעידן המודרני בכל אחד מהסיפורים יהיה אלמנט של בגידה, לאו דווקא בבן הזוג, אלא בגידה קונספטואלית בחבר או באידיאולוגיה. הסיפורים יתארו את האזורים האפורים של הזוגיות ובכל הסיפורים ימצאו הדמויות אינטימיות במקום זר, וזרות במקומות אינטימיים. הסדרה תשים זרקור על החלק האפור שביחסים ובזוגיות, הקשר שבין אינטימיות לסקס ואהבה לכאב.
הסיפורים המרכזיים:
'המאוורר'
אלון (צחי גראד) ונועה (נטע ריסקין) מנהלים רומן אסור. היום בוא נועה לא תוכל להמשיך לשקר לעצמה, הוא היום בוא היא תגלה את האזורים האפורים בחייו של אלון ובחייה שלה.
'וידוי'
ניצה (אורלי זילברשץ) ועודד (מוני מושונוב), הוריה של נועה מהסיפור הקודם, שמאלנים קיצוניים, נאלצים לבגוד באידיאולוגיה שלהם כדי לחפות על האמת העגומה של מערכת יחסיהם.
'משקפיים'
אבנר (רמי הויברגר), לוקח את אשתו גליה (רונית ברגמן), לשם נקמה, לאירוע חלופי זוגות, שם הוא פוגש את עצמו בסיוט מתמשך, עד לטיהור עצמו ויחסיו עם אשתו.
'השליח'
אריאלה (נעה ברקאי) ויאיר (איתמר צור) מנהלים רומן כבר שנה. היא המורה שלו בתיכון. הם התאהבו ותפסו אותם. מחר המשפט שלה ? אבל בעצם רק הם יודעים שהם אף פעם עוד לא שכבו.

ז'אנר:
מידע לצופים
3 זכיות  +  1 מועמדויות לפרסים חשובים במיוחד (כל הפרסים »)
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 17.11.2007
צבע:
צבע

חברות מעורבות


משחק
... אבנר
... גלית
... אלון
... נועה
... עודד
... ניצה
... אריאלה
... יאיר

... הבת של חברים של עודד

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על המיני סדרה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על המיני סדרה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.