מחוברות - כרזה

מחוברות (2009)

Mehubarot

ישראל  ·  תעודה  ·  25 דקות  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.2
113 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
סדרה יומית המורכבת מחמישה יומני וידאו אינטימיים של חמש נשים, אשר משתפות את הצופים במתרחש בחייהן בכנות ובאומץ, בלי פילטרים ובלי הגנות. הנשים המשתתפות הן בגילאים שונים - הצעירה ביותר היא בת 16 וחצי, תלמידה בתיכון בחולון, וה...
דורון צברי (יצירה)
אין תמונה
רם לנדס (יצירה)
אין תמונה
עמי טיר (עורכ/ת ראשי/ת)
אין תמונה
רם לנדס (עורכ/ת אחראי/ת)
אין תמונה
אין תמונה
אין תמונה
תקצירי פרקים 10 פרקים בעונה אחת
(עונה 1, פרק 25)
"חנה. 7 ימים"
ע01פ25
היום, למרות החיוכים בבילוי המשפחתי המשותף, מיום ליום לחנה קשה יותר והיא נאלצת להתמודד עם השעמום בלימודים, הלחץ של הבגרויות, אמה שלא מרוצה ממנה אף פעם ואביה שנעלם פתאום. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 24)
"צער בעלי חיים"
ע01פ24
היום, ליאת חוזרת סופסוף לתל אביב ובטוחה שזה סימן רע שהיא מאבדת את מאיר החתול שלה. מירי מבינה שאלפרד החתול צריך לגור על העץ בגינה, רק שלאלפרד יש תוכניות משלו. חנה מזעזעת את אמא שלה כשהיא אדישה למוות של חיות. (התקציר באדיבות: HOT)
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
סדרה יומית המורכבת מחמישה יומני וידאו אינטימיים של חמש נשים, אשר משתפות את הצופים במתרחש בחייהן בכנות ובאומץ, בלי פילטרים ובלי הגנות. הנשים המשתתפות הן בגילאים שונים - הצעירה ביותר היא בת 16 וחצי, תלמידה בתיכון בחולון, והמבוגרת ביותר היא בת 42, תל אביבית נשואה ואם לשלוש בנות. כולן קיבלו מצלמות וידאו אישיות והתבקשו לתעד את חייהן. לפחות שעה ביום. כל יום. התוצאה שהתקבלה היא אינטימית ביותר ומציגה פסיפס עשיר ומרתק, של חמש נשים החיות ב"בית מזכוכית", כפי שלא נראה קודם לכן על המסך.

ז'אנר:
מידע לצופים
1 מועמדויות לפרסים חשובים במיוחד (כל הפרסים »)
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.