התעוררות - כרזה

התעוררות (2015)

Awakening

ישראל  ·  דרמה  ·  שעה ו-17 דקות  ·  ישראל: בהמתנה להפצה רשמית
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.6
62 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
ציטוטי מבקרים מקצועיים בולטים
כל הביקורות »
""התעוררות" מעיד על כישרון ועל תעוזה, אך האופן שבו מאירסון עיבד את המחשבה הקולנועית שהניעה אותו עדיין מעידה על ראשוניות, אפילו בוסריות מסוימת" מאת אורי קליין (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
""התעוררות" הוא שיר קולנועי אישי שחיבר הבמאי לעצמו. זה היה יכול להיות שיר קצר והוא נמתח בכוח לכדי 77 דקות דוממות ואיטיות" מאת אמיר בוגן (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר עלילה
גבר נוהג בטנדר בכביש גלילי. פרה חוצה את הכביש. הוא בולם, ממש ברגע האחרון, או אולי מאוחר מדי. רעש חריקת הבלמים מעיר את הגבר, ודבר לא ישוב עוד להיות כשהיה. הוא מנסה לחזור הביתה, לאשתו, לחייו הישנים, אבל המוות שהיה חבוי בכל ... תקציר מורחב »
מידע לצופים
1 מועמדויות לפרסים בולטים (כל הפרסים »)
שפה מדוברת:

עלילה:
גבר נוהג בטנדר בכביש גלילי. פרה חוצה את הכביש. הוא בולם, ממש ברגע האחרון, או אולי מאוחר מדי. רעש חריקת הבלמים מעיר את הגבר, ודבר לא ישוב עוד להיות כשהיה. הוא מנסה לחזור הביתה, לאשתו, לחייו הישנים, אבל המוות שהיה חבוי בכל מקום - בלול התרנגולות שלו, בחיי הנישואין, בו פנימה - גלוי עכשיו. עם שלוש תרנגולות על הכתף ומזוודה מזויפת של לואי ויטון, הוא יוצא מביתו, יורד מהכביש הסלול ומנסה להיעלם ביער על מנת למצוא מחדש את חייו, או את מותו. | עוד תקצירי עלילה »
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
בהמתנה להפצה רשמית
זמן ריצה:
77 דקות (שעה ו-17 דקות)
צבע:
צבע

חברות מעורבות


כל צוות ההפקה »

ביקורות מבקרים
אורי קליין
מבקר נבחר, הארץ
""התעוררות" מעיד על כישרון ועל תעוזה, אך האופן שבו מאירסון עיבד את המחשבה הקולנועית שהניעה אותו עדיין מעידה על ראשוניות, אפילו בוסריות מסוימת
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
אמיר בוגן
""התעוררות" הוא שיר קולנועי אישי שחיבר הבמאי לעצמו. זה היה יכול להיות שיר קצר והוא נמתח בכוח לכדי 77 דקות דוממות ואיטיות
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.