ישראל  ·  תעודה  ·  שעה ו-4 דקות  ·  סרט תעודה
8
מדד המבקרים

המבקרים אוהבים את זה

צוטטו 3 ביקורות

6.7
33 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
כל הביקורות » דבר המבקרים:
"יש בסרט הזה משהו שריתק אותי אליו ושדיבר אלי באופן עמוק." מאת יאיר רוה (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"זה כנראה הכי קרוב שאגיע ללחוות את זה על הבשר אספקטים מסויימים של נשיות בשגרה או במצוקה, וזה היה מרטיט כמו לקבל חיבוק מהעצבות בכבודה ובעצמה." מאת אורון שמיר (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר: אשה המפרקת את נישואיה נמלטת אל עזרת הנשים בכותל המערבי בירושלים ומתעדת משם במשך שנה את המתרחש בחייה האישיים ואת המתרחש במקום. הקיר עוקב אחר תהליך חורבן הבית של הבמאית דרך מערכות היחסים הטלפוניות שלה עם הנשים החשובות בחייה... תקציר מורחב »
אין תמונה
ביקורות מבקרים
יאיר רוה
מבקר נבחר, סינמסקופ
"יש בסרט הזה משהו שריתק אותי אליו ושדיבר אלי באופן עמוק.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
אורון שמיר
"זה כנראה הכי קרוב שאגיע ללחוות את זה על הבשר אספקטים מסויימים של נשיות בשגרה או במצוקה, וזה היה מרטיט כמו לקבל חיבוק מהעצבות בכבודה ובעצמה.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
שני ליטמן
"מטענים שנושא עמו הכותל לא הופכים את הסיפור האישי לאוניברסלי או גדול יותר ממה שהוא, אלא להפך. הדרמה האישית מגמדת לגמרי את זו הפוליטית והדתית.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות

סקירה

עלילה

אשה המפרקת את נישואיה נמלטת אל עזרת הנשים בכותל המערבי בירושלים ומתעדת משם במשך שנה את המתרחש בחייה האישיים ואת המתרחש במקום. "הקיר" עוקב אחר תהליך "חורבן הבית" של הבמאית דרך מערכות היחסים הטלפוניות שלה עם הנשים החשובות בחייה - אמא שלה, אחותה הגדולה וחברתה הטובה. בו בזמן הסרט מתעד את המתרחש במקום שהוא הסמל היהודי המשמעותי בעולם, ומביט בתהליכים הדתיים והלאומיים שעוברים על החברה הישראלית. דיוקן כפול של מקום ושל אשה, מפגש בין סאונד לתמונה, בין האישי לציבורי, בין אלוהים להיעדרו. | עוד תקצירי עלילה »

ז'אנר:

ארץ מקור:
שפה מדוברת:
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 06.07.2017
הגבלות צפיה:
ישראל: הותר לכל

היבטים טכנים
זמן ריצה:
64 דקות (שעה ו-4 דקות)
צבע:
צבע
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

שתפו חברים


על כותר זה

מה אתם יודעים על השחקנים ועל הצוות? היכנסו לרשימת השחקנים וצוות ההפקה כאן באידיבי ומשם תוכלו לעבור לפרופיל של כל האישים שהיו מעורבים בהפקה הזו ולגלות עליהם מידע חדש.


מחפשים סרטים מז'אנר מסוים? לחצו על הז'אנר המועדף עליכם כדי למצוא תכנים נוספים מהסוג: תעודה  |  עוד ז'אנרים »

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.