ישראל  ·  דרמה  ·  שעה ו-17 דקות
-
מדד המבקרים

אין מספיק ביקורות

5.7
13 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
כל הביקורות » דבר המבקרים:
"קם ונופל על איכות הופעתה של סמירה סרייה. מצד אחד זהו משחק–מול–מצלמה מקצועי ורהוט. מהעבר האחר, ניכר שלא מדובר כאן רק בקטעי משחק, אלא גם בסוג של וידוי מצולם" מאת מאיר שניצר (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"יש משהו כפוי ומאולץ בסרט, שמתגבר ככל שהוא מתקדם. האופן שבו גולדברג ומישורי מובילות אותו אל סופו, האניגמטי אף הוא, מעצים תחושה זו." מאת אורי קליין (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר: הסרט בנוי משני צירים מקבילים. באחד מתנהלת חקירה צולבת של יסמין (סמירה סרייה), אחות סיעודית המתגוררת ביפו. השני עוקב אחר התחנות ביומה האחרון של לני שדה (יבגניה דודינה), חוקרת בעלת שם עולמי. עולמותיהן של שתי הנשים מצטלבים ל... תקציר מורחב »
אין תמונה
אין תמונה
אין תמונה
ביקורות מבקרים
אורי קליין
מבקר נבחר, הארץ
"יש משהו כפוי ומאולץ בסרט, שמתגבר ככל שהוא מתקדם. האופן שבו גולדברג ומישורי מובילות אותו אל סופו, האניגמטי אף הוא, מעצים תחושה זו.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
מאיר שניצר
"קם ונופל על איכות הופעתה של סמירה סרייה. מצד אחד זהו משחק–מול–מצלמה מקצועי ורהוט. מהעבר האחר, ניכר שלא מדובר כאן רק בקטעי משחק, אלא גם בסוג של וידוי מצולם
קרא הכל דף ביקורת ותגובות

סקירה

עלילה

הסרט בנוי משני צירים מקבילים. באחד מתנהלת חקירה צולבת של יסמין (סמירה סרייה), אחות סיעודית המתגוררת ביפו. השני עוקב אחר התחנות ביומה האחרון של לני שדה (יבגניה דודינה), חוקרת בעלת שם עולמי. עולמותיהן של שתי הנשים מצטלבים לרגע ונכרכים זה בזה לבלי הפרד. | עוד תקצירי עלילה »

ז'אנר:

ארץ מקור:
שפה מדוברת:
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 08.03.2018
הגבלות צפיה:
ישראל: הותר לכל

היבטים טכנים
זמן ריצה:
77 דקות (שעה ו-17 דקות)
צבע:
שחור ולבן

חברות מעורבות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

שתפו חברים


על כותר זה

מה אתם יודעים על השחקנים ועל הצוות? היכנסו לרשימת השחקנים וצוות ההפקה כאן באידיבי ומשם תוכלו לעבור לפרופיל של כל האישים שהיו מעורבים בהפקה הזו ולגלות עליהם מידע חדש.


מחפשים סרטים מז'אנר מסוים? לחצו על הז'אנר המועדף עליכם כדי למצוא תכנים נוספים מהסוג: דרמה  |  עוד ז'אנרים »

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.