ישראל  ·  דרמה, קומדיה  ·  שעה ו-30 דקות
6.4
מדד המבקרים

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 8 ביקורות

5.6
23 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
כל הביקורות » דבר המבקרים:
"קולע בול בסרט צנוע במידותיו, שמצליח להיות שנון וחריף באופן שבו הוא מציג את דמויותיו ומפתח את הסיטואציה ההולכת ומסלימה." מאת יאיר רוה (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"“הבן דוד" אינו מצליח להמריא לרום סביר לא רק כסרט השואף למפות את גבולות המוגלה הבוקעת מהיחסים המעוותים בין שני העמים, אלא אפילו כקומדיית טעויות שגרתית" מאת מאיר שניצר (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר: נפתלי, נשוי ואב לילדים שמתגורר ביישוב כפרי שלו במרכז הארץ, יוצא עם שחר לאסוף פועל ערבי לעבודות שיפוצים בסטודיו הצמוד לביתו. באותו הבוקר מותקפת נערה ביישוב, והחשד של התושבים נופל על הפועל, פאהד. נפתלי, היחיד שמאמין בחפותו,... תקציר מורחב »
ביקורות מבקרים
אורי קליין
מבקר נבחר, הארץ
"גראד אינו מטפל בסוגיות אלה בעומק רב, אבל על הסרט שורה תחושה של אותנטיות הגואלת אותו ממוגבלותו. הסרט כתוב טוב יותר מכפי שהוא מבוים.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
שמוליק דובדבני
מבקר נבחר, ynet
"זהו סרט כתוב היטב, שמשרטט בדייקנות רבה את דיוקנה של בורגנות ישראלית צדקנית שמצטטת סיסמאות נדושות על דו-קיום.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
יאיר רוה
מבקר נבחר, כלכליסט
"קולע בול בסרט צנוע במידותיו, שמצליח להיות שנון וחריף באופן שבו הוא מציג את דמויותיו ומפתח את הסיטואציה ההולכת ומסלימה.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
מאיר שניצר
"“הבן דוד" אינו מצליח להמריא לרום סביר לא רק כסרט השואף למפות את גבולות המוגלה הבוקעת מהיחסים המעוותים בין שני העמים, אלא אפילו כקומדיית טעויות שגרתית
קרא הכל דף ביקורת ותגובות

עוד ביקורות »

סקירה

עלילה

נפתלי, נשוי ואב לילדים שמתגורר ביישוב כפרי שלו במרכז הארץ, יוצא עם שחר לאסוף פועל ערבי לעבודות שיפוצים בסטודיו הצמוד לביתו. באותו הבוקר מותקפת נערה ביישוב, והחשד של התושבים נופל על הפועל, פאהד. נפתלי, היחיד שמאמין בחפותו, יוצא להגנתו ולהגנת העבודות המתקיימות בביתו אל מול בני הכפר. אלא שהמציאות גדולה על נפתלי, ודברים משתבשים: ביטחונו האישי של הפועל בסכנה, השיפוץ לא מתקדם, עסקיו של נפתלי נתקלים בקשיים ויחסיו עם אשתו משתבשים. עם הזמן, גם בטחונו בחפותו של הפועל הולך ומתרופף, כאשר מידע נוסף מתגלה וסודות נחשפים. "הבן דוד" מתרחש במהלך כיממה, מותח ומצחיק לכל אורכו, עד לסיומו המפתיע ומעורר המחשבה. | עוד תקצירי עלילה »

ז'אנר:

שמות נוספים:
The Cousin (שם נוסף)
ארץ מקור:
שפה מדוברת:
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 03.05.2018
הגבלות צפיה:
ישראל: הותר לכל

היבטים טכנים
זמן ריצה:
90 דקות (שעה ו-30 דקות)
צבע:
צבע

חברות מעורבות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

שתפו חברים


על כותר זה

מה אתם יודעים על השחקנים ועל הצוות? היכנסו לרשימת השחקנים וצוות ההפקה כאן באידיבי ומשם תוכלו לעבור לפרופיל של כל האישים שהיו מעורבים בהפקה הזו ולגלות עליהם מידע חדש.


מחפשים סרטים מז'אנר מסוים? לחצו על הז'אנר המועדף עליכם כדי למצוא תכנים נוספים מהסוג: דרמה, קומדיה  |  עוד ז'אנרים »

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.