טיסה 112 - כרזה

טיסה 112 (2017)

Aftermath

ארה"ב  ·  דרמה, מתח  ·  שעה ו-34 דקות
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.7
16,014 מצביעים
גולשי IMDb
4.9
41 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
* * * * *
" אם התוצאה אינה מספקת, אין לכך קשר ל"שוורצנגר הולך על משחק רציני", אלא לתסריט סכמטי ונטול מתח דרמטי של ממש, ועבודת בימוי שמפספסת את היבטיו האפלים של הסיפור. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
אחרי שטעות של פקח טיסה (סקוט מקניירי) גורמת להתרסקותו של מטוס, גבר (ארנולד שוורצנגר) שאישתו ובתו נספו בהתרסקות יוצא לרדוף את הפקח.
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
טיסה 112 מתקרבת לנחיתה. צוות המטוס מבקש אישור נחיתה. באותו הרגע במגדל הפיקוח הפקח האחראי על המסלול לא שומע אותם, הוא עסוק בבעיה טכנית ומוריד את האוזניות שלו. כמה שניות קריטיות גורמות לאסון. על הקרקע ממתין למשפחתו רומן מלניק (ארנולד שוורצנגר), וכשהטיסה נעלמת מהמסך, ומתאחרת הוא ניגש לדלפק חברת התעופה.
כעבור שניות מועטות חייו ישתנו ללא הכר. כל מה שהיה חשוב בחייו נמחק. במהרה מתגלות מסקנות ועדת החקירה, שמו של פקח מגדל הפיקוח האחראי לאסון - ג'ייק בוננוס, ומה שקרה באותן שניות גורליות. רומן (שוורצנגר) פותח בחקירה משלו, הוא חייב למצוא את האיש האחראי. חייו של ג'ייק גם הם מתרסקים ברגע. הוא נאלץ לשנות זהות, נישואיו מתפרקים, הוא מאבד את מקום עבודתו ויורד למחתרת. אחרי 478 ימים השניים יפגשו.

ז'אנר:
מידע לצופים
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 14.12.2017
בכורה בטלויזיה: 11.09.2018
זמן ריצה:
94 דקות (שעה ו-34 דקות)
צבע:
צבע

בימוי
משחק
... רומן
... ג'ייק
... כריסטינה
... סמואל
... ג'יימס
... מאט
... רוברט
... טסה
... ג'ון

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.