ישראל  ·  דרמה  ·  סדרת טלויזיה
6.6
מדד המבקרים

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 5 ביקורות

6.2
24 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
כל הביקורות » דבר המבקרים:
""אוטונומיות" נעה בין המיקרו למקרו. היא קצת פחות סלחנית כלפי הציבור החרדי כקהל וכלפי ההנהגה שלו, אבל סיפורי המיקרו אנושיים ונוגעים ללב. " (עונה 1) מאת סמדר שילוני (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
""אוטונומיות" לא מצליחה לעורר חרדה. היא מעושה וחסרים בה פרטים ורבדים שיהפכו אותה לאופציה משכנעת." (עונה 1) מאת שני ליטמן (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר: שנת 2018. שלושים שנה לאחר מאורעות תשמט העקובים מדם, ישראל קרועה ומפולגת בין המדינה החילונית שבירתה תל אביב, לבין האוטומיה החרדית בירושלים, ביניהן מפרידה חומה. כל אחד מאזרחי ישראל נדרש להחליט אם הוא מעוניין להפוך לתושב של ... תקציר מורחב »
אין תמונה
אורי אלון (יצירה)
אסי כהן (יונה ברוידא)
רותם סלע (בלומי)
דאנה איבגי (אמא של גוני)
טלי שרון (אלקה)
אסי כהן ... יונה ברוידא  
רותם סלע ... בלומי  
דאנה איבגי ... אמא של גוני  
טלי שרון ... אלקה  
שולי רנד ... האדמו"ר מקוז'ניץ  
יעקב זדה דניאל ... אבא של גוני  
דב נבון ... איצ'ה  
   
דניאלה קרטס    
ביקורות מבקרים
סמדר שילוני
""אוטונומיות" נעה בין המיקרו למקרו. היא קצת פחות סלחנית כלפי הציבור החרדי כקהל וכלפי ההנהגה שלו, אבל סיפורי המיקרו אנושיים ונוגעים ללב.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
גילי איזיקוביץ
"דיסטופיה טלוויזיונית מקורית, מרשימה ומעניינת שמהדהדת לצופה הישראלי זיכרונות רחוקים וחוויות עכשוויות.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
עידו ישעיהו
"דמותו של ברוידא מלכתחילה כמו נגזרה מסיפור של שלום עליכם, וכהן כדרכו מעתיר עליה את הצ'ארם האסי-כהני שלו, שמציל אותו גם ב"אוי ויי לי" אחד יותר מדי.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
שני ליטמן
שני ליטמן (עונה 1)
""אוטונומיות" לא מצליחה לעורר חרדה. היא מעושה וחסרים בה פרטים ורבדים שיהפכו אותה לאופציה משכנעת.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות

עוד ביקורות »

סקירה

עלילה

שנת 2018. שלושים שנה לאחר מאורעות תשמ"ט העקובים מדם, ישראל קרועה ומפולגת בין המדינה החילונית שבירתה תל אביב, לבין האוטומיה החרדית בירושלים, ביניהן מפרידה חומה. כל אחד מאזרחי ישראל נדרש להחליט אם הוא מעוניין להפוך לתושב של האוטונומיה החרדית, או נשאר בתחום שיפוטה של ישראל החילונית. מדינת ישראל נותרה מדינה שיש בה חופש ופולחן דת, אבל הדת הופרדה מן המדינה לחלוטין.
בְּרוֹידֶא (אסי כהן), מאכער חרדי המתגורר באוטונומיה החרדית ומתפרנס מהברחות קטנות ואסורות בין המדינה החילונית והאוטונומיה החרדית, מקבל הצעת עבודה שתשנה את חייו: לחטוף ילדה קטנה עליה מתנהל מאבק משפטי בין שתי משפחות - חרדית וחילונית - ולהעביר אותה מהמדינה החילונית לטריטוריה החרדית. הסאגה המשפטית שמוגדרת כ"משפט שלמה המודרני", ובעקבותיה חטיפתה של הילדה, מעוררות סערה דרמטית שמאיימת לקרוע לגזרים את הסטטוס-קוו הטריטוריאלי. האש שבה להבעיר את המדינה כולה ומלחמת אחים נראית קרובה מתמיד. מבין השברים, החומות והקרעים עולים אהבה גדולה וגעגועים הביתה. | עוד תקצירי עלילה »

ז'אנר:

ארץ מקור:
שפה מדוברת:
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 06.09.2018

היבטים טכנים
צבע:
צבע

חברות מעורבות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

שתפו חברים


על כותר זה

מה אתם יודעים על השחקנים ועל הצוות? היכנסו לרשימת השחקנים וצוות ההפקה כאן באידיבי ומשם תוכלו לעבור לפרופיל של כל האישים שהיו מעורבים בהפקה הזו ולגלות עליהם מידע חדש.


מחפשים סרטים מז'אנר מסוים? לחצו על הז'אנר המועדף עליכם כדי למצוא תכנים נוספים מהסוג: דרמה  |  עוד ז'אנרים »

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.