קריוקי - כרזה

קריוקי (2022)

Karaoke

ישראל  ·  דרמה, קומדיה  ·  שעה ו-43 דקות
7.6
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

המבקרים אוהבים את זה

צוטטו 10 ביקורות

7.5
938 מצביעים
גולשי IMDb
6.9
28 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
* * * * *
" התסריט של רוזנטל מדוייק ואמין מאוד וגם מרמז על כשרון קולנועי בעל פוטנציאל רב, וצוות השחקנים שלו לא מזייף לרגע. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
* * * * *
" הבימוי המדויק של רוזנטל, מעניק לסרט טון אירוני מבודח, ועם זאת אמפתי. הסרט מגחך על הדמויות תוך שהוא גורם לנו להתאהב בהן, ולרצות בטובתן. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
זוג בגיל העמידה, החיים באחת משכונותיה החדשות של חולון בתחושת פספוס והחמצה. כשלדירת הפנטהאוז בבניין המנומנם נכנס סוכן דוגמניות ממיאמי - טיפוס רווק, נהנתן ומוחצן, המארח מסיבות קריוקי בביתו - הם מתמלאים בתחושת חיות. כשהשניים מבינים שהם אינם השכנים היחידים שרווק האטרקטיבי מוצא בהם עניין, זיקתם אליו גדלה אף יותר.
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
מאיר וטובה, זוג בגיל העמידה, חיים באחת משכונותיה החדשות של חולון בתחושת פספוס והחמצה לא מדוברת. גולת הכותרת של חייהם היא חופשתם השנתית ברודוס. כשלדירת הפנטהאוז בבניין המנומנם נכנס איציק מרציאנו - סוכן דוגמניות ממיאמי, רווק, נהנתן ומוחצן, המארח מסיבות קריוקי בביתו. מאיר וטובה מתמלאים בתחושת חיות מפתיעה. טובה מתחילה לפנטז על חופשות משותפות וארוחות ערב עם השכן הכריזמטי, ואילו מאיר נוהה אחר סגנונו של איציק ומגלה צדדים חדשים בנפשו שלו. כשהשניים מבינים שהם אינם השכנים היחידים שאיציק מוצא בהם עניין, זיקתם לרווק האטרקטיבי הופכת עד מהרה לאובססיה של ממש.

ז'אנר:
מידע לצופים
1 מועמדויות לפרסים בולטים (כל הפרסים »)
הגבלות גיל:
ישראל: הותר לכל
שפה מדוברת:

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.