כל עוד בלבב - כרזה

כל עוד בלבב (2022)

Kol Od BaLevav

ישראל, פולין  ·  דרמה, רומנטיקה  ·  35 דקות  ·  מיני סדרה
6.8
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 3 ביקורות

8.8
6 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(עונה 1, פרקים 1-4)
" בין כל הפגמים הללו, ולצד מידע חשוב ונגיש, מסתתר דיון מעניין ומכבד, ואפילו ביקורתי, על עיבוד זכרון השואה, על ההיבטים הממסדיים שלו וגם על הלקחים הפשטניים שנגזרים ממנו. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 1, פרקים 1-4)
" הסדרה שמה על השולחן את חוסר היכולת של הנוער להתמודד עם המעמסה, כולל המבוכות, השתיקות והבושות שהם עושים לנו בחו"ל, אבל היא מעבירה אותם מסע בוגר קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
במסגרת מסע תיכוניסטים למחנות ההשמדה בפולין, נפגשים שני צעירים: שני (אלכס זילבר), נערה צינית ומרוחקת, המתקשה להתחבר לרעיון המסע, וקובי (עידו טאקו), בחור מבית מסורתי וציוני נלהב. בין השניים ניצת רומן נעורים, למורת רוחו של מ...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
במסגרת מסע תיכוניסטים למחנות ההשמדה בפולין, נפגשים שני צעירים: שני (אלכס זילבר), נערה צינית ומרוחקת, המתקשה להתחבר לרעיון ה"מסע", וקובי (עידו טאקו), בחור מבית מסורתי וציוני נלהב. בין השניים ניצת רומן נעורים, למורת רוחו של מדריך הקבוצה, שאינו רואה במסע מקום מתאים ל"עניינים שבינו לבינה". לאורך הנסיעה שני מבקשת לגלות מה עבר על סבתה באוקראינה בזמן המלחמה. יחד עם קובי היא יוצאת למסע אישי, בניסיון להבין את ההיסטוריה המשפחתית שלה ואת מקומה שלה ברצף המשפחתי, היהודי וההיסטורי.
הסדרה עוסקת בשאלות של זיכרון השואה, דרך עיני הדור השלישי והרביעי, באמצעות סיפורי הצעירים ודרכי ההתמודדות שלהם במהלך המסע. בסדרה עולות סוגיות של זיכרון וזהות, ושל המקום אותו העבר הלאומי והפרטי תופס בהווה היומיומי שלנו.

נושאים:
העבירו את העכבר מעל כיתוב זה כדי להציג נושאים קשורים (אזהרה: עשוי להכיל ספויילרים)
השואה, מסע בני נוער לאתרי השואה בפולין | הכל »

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 24.04.2022
זמן ריצה:
35 דקות (35 דקות)
צבע:
צבע

חברות מעורבות


הפקה
מפיק/ה ועורכ/ת אחראי/ת
מפיק/ה ראשי/ת
יצירה

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על המיני סדרה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

מציג 3 תגובות

מורה בישראל
מורה בישראל (ב-30.09.2023)
סדרה חשובה מאין כמותה, נוגעת בדיוק ההוויה הישראלית והיהודית ומנגישה את הנושא לדור הצעיר, שההיכרות האישית עם הניצולים הולכת וחומקת ממנו.
מקווה ומצפה לעונה שנייה.
מורה בישראל
מורה בישראל (ב-30.09.2023)
סדרה חשובה מאין כמותה, נוגעת בדיוק ההוויה הישראלית והיהודית ומנגישה את הנושא לדור הצעיר, שההיכרות האישית עם הניצולים הולכת וחומקת ממנו.
מקווה ומצפה לעונה שנייה.
בתי
בתי (ב-24.04.2022)
וואו פרק מהמם!!!!
מקווה שכל הסדרה תהיה ברמה הזאת!!!

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על המיני סדרה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.