הפליליסטיות - כרזה

הפליליסטיות (2023)

HaPlilistiyot

ישראל  ·  ריאליטי, תעודה  ·  סדרת טלויזיה  ·  ישראל: בהמתנה להפצה רשמית
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

?
ממתין ל-5 מדרגים נוספים שידרגו. [למה?]
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
עורכות הדין של ראשי ארגוני פשע והעבריינים המוכרים בישראל מגיעות למסך בסדרת דוקו-ריאלטי חדשה ברשת 13. הפליליסטיות תיתן הצצה לחייהן של עורכות הדין המובילות בישראל בתחום הפלילים ותחשוף את המורכבות בין שילוב קריירה מצליחה בתח...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
עורכות הדין של ראשי ארגוני פשע והעבריינים המוכרים בישראל מגיעות למסך בסדרת דוקו-ריאלטי חדשה ברשת 13. "הפליליסטיות" תיתן הצצה לחייהן של עורכות הדין המובילות בישראל בתחום הפלילים ותחשוף את המורכבות בין שילוב קריירה מצליחה בתחום כוחני שנחשב לגברי לצד הרצון בחיים פרטיים, הקושי במציאת זוגיות והקמת משפחה והסיכון הנלווה למקצוע. כעת, הן מקימות משרד משותף - ותסמכו עליהן שידעו להסתדר עם כל תיק שיגיע.

הכירו את הפליליסטיות:
חן מאירי – בת 30+, רווקה. מבין לקוחותיה הבולטים בעבר ובהווה: משה איבגי, ניסו שחם, יהודה בן חמו ועוד.

שני דרי – בת 35, גרושה ואלמנה + 3. משמשת משפחת אומנה לילדה של מיוצגת שלה שמואשמת בתיק רצח וכיום בכלא. שני נעצרה בעברה בעקבות חשד לקשירת קשר לפשע, ונחקרה בתיק 512, כיום היא מנהלת תביעה מול המשטרה. לקוחות בולטים בעבר ובהווה: משפחת אברג'יל, חגי פליסיאן (בר-נוער), בן סוטחי ז"ל ועוד.

שילה דורפמן – בת 48, גרושה + 2. לקוחות בולטים בעבר ובהווה: משפחת אלפרון, אבי אבוטבול, יוסי מוסלי ועוד.

נעמה אלחדד – בת 39, גרושה. לקוחות בולטים בעבר ובהווה: מוחמד ג'רושי, משפחת חרירי, איציק בר מוחא, קוטייר עודה, הכנופייה הקווקזית ובני שלמה שחוסל בשנה שעברה.

אור בן שאנן – בת 35, גרושה. לקוחות בולטים בעבר ובהווה: משפחת אבו רקייק, שגאל לוי ותיק סמי המסיבות של ת"א ועוד.

שני אילוז – בת 41, גרושה + 2. מועמדת לראשות עיריית טבריה. לקוחות בולטים בעבר ובהווה: אהוד אולמרט, משה קצב, ציפי רפאלי, קובי פרץ ועוד.

קארין לגיטיוי – בת 38, דתיה נשואה + 3. לקוחות בולטים בעבר ובהווה – פרשת מעון ויצו קריית שמונה, פרשת מעון צורית ופרשת מעון עפולה. מייצגת תיקים פלילים וגם נפגעי עבירה כמו הורים שילדיהם עברו התעללות בגן מצד גננות.

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
בהמתנה להפצה רשמית
צבע:
צבע

משחק
עצמה (עונות 1-?)
עצמה (עונות 1-?)
עצמה (עונות 1-?)
עצמה (עונות 1-?)
עצמה (עונות 1-?)
עצמה (עונות 1-?)
עצמה (עונות 1-?)

כל המשתתפים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.