בורג - כרזה

בורג (2014)

Self Made

ישראל  ·  דרמה, קומדיה  ·  שעה ו-29 דקות
6.4
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 12 ביקורות

5.5
31 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
" "בורג" אינו סרט המציע בידור אלא מיקוד. הוא מבקש מאיתנו להבחין בברגים הקטנים שמחברים יחד את קירות חיינו, לערוך בדק בית, להבטיח שהבית לא מתמוטט. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
* * * * *
" מה שבעיקר יש ב"בורג" הוא רצף של סיטואציות דרמטיות וקומיות, שחלקן אמנם הזויות ומשעשעות, אך רובן לוקות בסכמטיות. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
סיפור על שתי נשים, אחת ישראלית, השנייה פלסטינית, החיות באותה סביבה אך בשני קצוות שונים.
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
מיכל קיים (שרה אדלר) היא אמנית פלסטית מפורסמת המתגוררת בירושלים. בוקר אחד מיטתה נשברת, היא נופלת ומאבדת את הזיכרון. מיכל מזמינה מיטה חדשה ומגלה שבורג אחד חסר. כשהיא מתלוננת בפני מפעל הרהיטים, היא גורמת לפיטוריה של נאדין (סמירה סרייה), פלסטינית צעירה שעובדת במפעל בהכנסת ברגים לשקיות.
האירוע הוא נקודת אל חזור לשתי הנשים עד שהגורל מפגיש אותם במחסום.טעות אנוש של חייל גורמת לשתי הנשים להתחלף. מיכל נשלחת לרשות הפלסטינאית במקום נאדין ונאדין נשלחת לבית של מיכל בירושלים. הטעות גורמת לנשים המתחלפות לגעת בכמיהה האמיתית שלהן.

ז'אנר:
מידע לצופים
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.