הוכרזו זוכי פרסי הטלויזיה הישראלית 2016: "אורי ואלה", "האחיות הטובות שלי" ו"מטומטמת" הטובות ביותר

מאת
17 במרץ 2017 בשעה 17:40
"אורי ואלה". שלמה בראבא, דינה סנדרסון.

"אורי ואלה". שלמה בראבא, דינה סנדרסון.

הוכרזו הזוכים בפרסי הטלויזיה הישראלית 2016 (ה-14 במספר) של האקדמיה הישראלית לקולנוע ולטלויזיה, ובראשן "אורי ואלה" ו"האחיות המוצלחות שלי" זכו בפרסי הדרמה והקומדיה הטובות ביותר (בהתאמה). "אורי ואלה" היא גם הזוכה הגדולה של הטקס עם 6 פרסים, אחריה "האחיות המוצלחות שלי" עם 5 פרסים, ו"מטומטמת" עם 3 פרסים. סדרת התעודה "צל של אמת" קטפה 3 פרסים גם היא.

רשימת הזוכים בפרסי האקדמיה בתחום היצירה הטלויזיונית לשנת 2016:

סדרת הדרמה הטובה ביותר
"אורי ואלה"

הסדרה הקומית הטובה ביותר
"האחיות המוצלחות שלי"

הדרמה היומית הטובה ביותר
"מטומטמת"

תסריט בסדרת דרמה, דרמה יומית
בת חן סבג, "מטומטמת"

"מטומטמת". ליאור רז, דני ניב, מיקי לאון, בת חן סבג.

"מטומטמת". ליאור רז, דני ניב, מיקי לאון, בת חן סבג.

בימוי בסדרת דרמה, דרמה יומית
יובל שפרמן, "אורי ואלה"

השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה, דרמה יומית
שלמה בראבא, "אורי ואלה"

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה, דרמה יומית
בת חן סבג, "מטומטמת"

תסריט בסדרה קומית
גלית חוגי, נעה ארנברג, "האחיות המוצלחות שלי"

בימוי בסדרה קומית
גורי אלפי, "האחיות המוצלחות שלי"

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית
דרור קרן – יום האם

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית
נלי תגר, "האחיות המוצלחות שלי"

סדרת התעודה הטובה ביותר
"צל של אמת"

סדרת הדרמה הטובה ביותר לילדים ונוער
OBOY

"אובוי". גפן ברקאי, נלי תגר, טום באום, דניאל גד, ג'וי ריגר, לי בירן, אליאנה תדהר.

"אובוי". גפן ברקאי, נלי תגר, טום באום, דניאל גד, ג'וי ריגר, לי בירן, אליאנה תדהר.

הסדרה הקומית הטובה ביותר לילדים ונוער
אלישע, עונה 2

תסריט בסדרה לילדים ונוער
שירלי דשא, רועי שגב – ילדי בית העץ

בימוי בסדרה לילדים ונוער
שירלי דשא – ילדי בית העץ

השחקנית הטובה ביותר בסדרה לילדים ונוער
ג'וי ריגר – OBOY

השחקן הטוב ביותר בסדרה לילדים ונוער
אודי כגן – אלישע

הסדרה הטובה ביותר לגיל הרך
דן ומוזלי, עונה 3, עונה 4

האיפור הטוב ביותר
ליאת שיינין – ארץ נהדרת, עונה 13

ספיישל אפקטס ווידאו ארט הטוב ביותר
גל מוג'ה, טל בלטוך, "צל של אמת"

ההקלטה הטובה ביותר
אלי ביין – בני ערובה

עיצוב פס הקול הטוב ביותר
רונן נגל, "אורי ואלה"

המוסיקה המקורית הטובה ביותר
אבי בללי – והארץ היתה תוהו ובוהו

הצילום הטוב ביותר
גיא רז, "אורי ואלה"

עריכת התמונה הטובה ביותר
גל גופר, "צל של אמת"

הניהול האמנותי הטוב ביותר
שונית אהרוני, "אורי ואלה"

עיצוב התלבושות הטוב ביותר
ענבל רוזנטל, "האחיות המוצלחות שלי"

תכנית המציאות (ריאליטי) הטובה ביותר
THE VOICE, עונה 4

תכנית הדוקו-ריאליטי הטובה ביותר
פוליאקובים

הסדרה העובדתית הטובה ביותר
אבודים, עונה 6

שעשועון הטלוויזיה הטוב ביותר
לעוף על המליון, עונה 4

תכנית הבידור הטובה ביותר
הסטנדאפיסטים עם רשף לוי

תכנית הסאטירה והמערכונים הטובה ביותר
גב האומה, עונה 4

תכנית האירוח הטובה ביותר
שי בשידור

תכנית הספורט הטובה ביותר
אולפן ליגת האלופות

תכנית התרבות הטובה ביותר
פסקול ישראלי

מגזין הפנאי הטוב ביותר
הצינור עם גיא לרר

תכנית הכלכלה הטובה ביותר
הכל כלול

מהדורת החדשות הטובה ביותר
המהדורה המרכזית חדשות 10

תכנית הראיונות הטובה ביותר
חוצה ישראל עם קובי מידן

תכנית התחקירים הטובה ביותר
המקור

תכנית האקטואליה הטובה ביותר
לונדון את קירשנבאום

תכנית הבידור הטובה ביותר לילדים ונוער
תריץ אחורה

המגזין הטוב ביותר לילדים ונוער
גלילאו

פרס מפעל חיים בתחום היצירה הטלויזיונית
אפרים סידון

תורך להביע את עצמך. מה תרצה להגיב בנושא?