ישראל  ·  פשע, קומדיה  ·  סדרת טלויזיה
6.8
מדד המבקרים

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 7 ביקורות

6.1
74 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
כל הביקורות » דבר המבקרים:
"כמו פגישה עם חברה ותיקה ונוירוטית, "מטומטמת" לא מבזבזת זמן ומיד שואבת את הצופים שלה לקצב, לדריכות העגמומית, לתלאות הבחורה הזאת" (עונה 2) מאת סמדר שילוני (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"בזמן שקווי העלילה וריבוי הדמויות הולכים ומסתבכים סביב עצמם, כראוי לטלנובלה, כל הכדורים האלה מצליחים להישאר באוויר רק כשהיא לא לוקחת את עצמה יותר מידי ברצינות" (עונה 2) מאת אפרת מלטר (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר: שירי היא שחקנית מתוסכלת וקריזיונרית, שנאלצת להסתנן כסוכנת סמויה לתיכון ומסתבכת עם המנהל, המשטרה והעולם התחתון. תקציר מורחב »
בת חן סבג (יצירה)
אין תמונה
שי קפון (יצירה)
בת חן סבג (שירי אזוגי)
דני ניב (אסף קניזו)

משחק
בת חן סבג ... שירי אזוגי (2016-?)
דני ניב ... אסף קניזו (2016-?)
מיקי לאון ... דודי (2016-?)
ליאור רז   (2016-?)
יעקב זדה דניאל ... מוריס (2016-?)
משה אשכנזי ... לירוי (2016-?)
שני קליין ... נתי (2016-?)
  (2016-?)
... תמי (2016-?)
רותם קינן   (2016-?)
דרור קרן   (2016-?)
  (2016-?)
דובר קוסאשווילי   (2016-?)
ביקורות מבקרים
סמדר שילוני
"כמו פגישה עם חברה ותיקה ונוירוטית, "מטומטמת" לא מבזבזת זמן ומיד שואבת את הצופים שלה לקצב, לדריכות העגמומית, לתלאות הבחורה הזאת
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
אפרת מלטר
אפרת מלטר (עונה 2)
"בזמן שקווי העלילה וריבוי הדמויות הולכים ומסתבכים סביב עצמם, כראוי לטלנובלה, כל הכדורים האלה מצליחים להישאר באוויר רק כשהיא לא לוקחת את עצמה יותר מידי ברצינות
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
סמדר שילוני
"סבג מייצגת את שירי על הסט באופן אותנטי, שנובע מהיכרות עמוקה עם הדמות. הטקסט שלה כמו גם ההתנהלות בעלילה מותאמים האחד לשנייה בצורה מופלאה
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
ניב הדס
ניב הדס (עונה 1)
"כולם, ללא יוצא מן הכלל, גם משחקים מצוין ותורמים לתחושה ש"מטומטמת", שגם מצולמת ומבוימת עם סטייל, מתעלה מעל לתו התקן של דרמה יומית.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות

עוד ביקורות »

סקירה

עלילה

שירי, השחקנית המתוסכלת שנאלצה להסתנן כסוכנת סמויה לתיכון, חוזרת ומסתבכת בגדול עם המנהל, המשטרה והעולם התחתון ושוב גוררת אחריה את חבריה הטובים.
בעונה הראשונה סחטה המשטרה את שירי (בת חן סבג), שחקנית כושלת וסטלנית בת 30 עם לוק של בת 17, ואילצה אותה לקחת את תפקיד חייה: סוכנת סמויה המאתרת סוחרים שמפיצים סמים בבית ספר תיכון. אלא שמהר מאוד שירי מסתבכת לא רק עם אחד התלמידים, ואביו סוחר הסמים, אלא גם עם מנהל התיכון אסף (מוקי).
בעונה השנייה, המתחילה לאחר הנשיקה עם אסף, שירי ממשיכה בחקירה המשטרתית ונאבקת להמשיך ולנהל את העולמות המקבילים בהם היא חיה: לא מדווחת למפעיל המשטרתי שלה מוריס (יעקב דניאל) על הרומן עם אסף, מנצלת את עמוס (ליאור רז) להיכנס לתוככי עולם הפשע ואפילו קוראת עליו תיגר. לאחר ששירי מגלה שכולם עבדו עליה ושכולם משתמשים בה למטרותיהם, היא מתחילה לנצל את כל מה שלמדה כסוכנת סמויה בעולם השוטרים וסוחרי הסמים למען עצמה, לא בוחלת בשימוש בתרמית בכוח ובכוחנות להשגת מטרותיה - מה גם שהללו מתחבבים עליה קצת יותר מדי - תוך שהיא מסכנת את חבריה הטובים נתי (שני קליין) ולירז (משה אשכנזי), וגוררת אותם לאבדון. אין דבר שהיא לא תעשה כדי להציל את נמרוד (נדב נייטס), או שמא להציל את עצמה. | עוד תקצירי עלילה »

ז'אנר:

ארץ מקור:
שפה מדוברת:
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 03.09.2017

היבטים טכנים
צבע:
צבע
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

שתפו חברים


על כותר זה

מה אתם יודעים על השחקנים ועל הצוות? היכנסו לרשימת השחקנים וצוות ההפקה כאן באידיבי ומשם תוכלו לעבור לפרופיל של כל האישים שהיו מעורבים בהפקה הזו ולגלות עליהם מידע חדש.


מחפשים סרטים מז'אנר מסוים? לחצו על הז'אנר המועדף עליכם כדי למצוא תכנים נוספים מהסוג: פשע, קומדיה  |  עוד ז'אנרים »

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.