חדשות אודות
אסי ישראלוף

Asi Israelof

חדשות

חדשות שפורסמו באידיבי

"לשחרר את שולי" משך למעלה ממיליון צופים; ה-4 הנצפה ביותר בהיסטוריה (26.09.21)
סרט הקומדיה הישראלי "לשחרר את שולי" משך למעלה ממיליון צופים אל בתי הקולנוע בתוך 13 שבועות, כך מדווחים בהפקה. הוא הסרט הישראלי הראשון שחוצה את הרף הנדיר מזה 43 שנה (מאז "אסקימו לימון", 1978) והסרט הישראלי הרביעי-הכי נצפה בהיסטוריה.
הקומדיה הישראלית "לשחרר את שולי" משכה למעלה מ-800 אלף צופים: מהנצפים ביותר בהיסטוריה (02.08.21)
סרט הקומדיה הישראלי "לשחרר את שולי" משך למעלה מ-800 אלף צופים אל בתי הקולנוע בתוך חודש בלבד, מה שהופך אותו לסרט הישראלי ה-11 הכי נצפה בהיסטוריה.
"לשחרר את שולי" מכר למעלה מ-100 אלף כרטיסים בבכורה, שיא של 11 שנים (04.07.21)
סרט הקומדיה הישראלי "לשחרר את שולי" מכר למעלה מ-100 אלף כרטיסים בשלושת ימי סוף שבוע הבכורה בקולנוע בישראל (1-3 ביולי), הבכורה הטובה ביותר לסרט ישראלי מאז "זוהי סדום" משנת 2010.
"לשחרר את שולי" - טריילר: שלישיית מה קשור במשימת חילוץ מקולומביה (15.06.21)
צפו בטריילר לסרט "לשחרר את שולי", שבו מצוידים בפיאות מוגזמות ובאיפור של שיזוף, מגלמים ציון ברוך, שלום מיכאלשווילי ואסי ישראלוף שלושה חברים, שבנו של אחד מהם נחטף בקולומביה. הם יוצאים להצילו ובדרך מתנסים במגוון חוויות חוקיות יותר ופחות.
"מצולמים" חודשה לעונה שניה (11.07.19)
סדרת הקומדיה הישראלית "מצולמים" בכיכובה של שלישית מה קשור, שלום מיכאלשווילי, אסי ישראלוף וציון ברוך, חודשה לעונה שניה בידי HOT, עוד בטרם סיימה את שידור העונה הראשונה.
"מצולמים" - הפרק הראשון לצפיה ותמונות מהפרימיירה (02.06.19)
הפרימיירה לסדרת הדרמה-קומדיה "מצולמים" כינסה אליה את כוכבי הסדרה - שלישיית מה קשור (שלום מיכאלשווילי, אסי ישראלוף וציון ברוך) - וחבריהם לסדרה ומחוצה לה. וגם פרק הבכורה המלא עכשיו לצפיה.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
להתאהב בפיגארו
להתאהב בפיגארו
הספירה לאחור
הספירה לאחור
אין ברירה אחרת
אין ברירה אחרת
מניפסט
מניפסט