חדשות אודות
אליסון פיל

Alison Pill

חדשות
כל סרטי הקולנוע של וודי אלן (16.01.19)
וודי אלן הוא אחד מיוצרי הסרטים הפוריים ביותר בקולנוע, בעל פרסונה קולנועית ייחודית ומוכרת. יונתן דורון סוקר את כל סרטיו, מ"קח את הכסף וברח", דרך "הרומן שלי עם אנני", "שושנת קהיר הסגולה" ו"מנהטן", ועד האחרונים כגון "גלגל ענק".
"סגן הנשיא" - ביקורת (12.01.19)
בסרט "סגן הנשיא" על דיק צ'ייני יש הבלחות של רגעים מוצלחים, בעיקר הקומיים והסאטיריים, כמצופה מהבמאי של סרטים בכיכובו של ויל פארל, אבל בסופו של דבר מדובר בסרט מבולגן. ביקורת סרט מאת יונתן דורון.
סרטי הקולנוע של וודי אלן: 42- "לרומא באהבה" (2012) (25.12.18)
25 הדקות הראשונות של "לרומא באהבה" טובות ומבטיחות, אך הסרט נמשך 112 דקות וזה הולך ומידרדר. סקירה מלאה על סרטו של וודי אלן בכיכובם של ג'סי אייזנברג, רוברטו בניני, אלק בולדווין ואחרים, מאת יונתן דורון.
סרטי הקולנוע של וודי אלן: 41- "חצות בפריז" (2011) (22.12.18)
יש בסרט "חצות בפריז" קסם המזכיר סרטים ישנים של וודי אלן. אוון וילסון אולי בתפקידו הטוב ביותר ורייצ'ל מקאדמס מתאימה כמו כפפה לסרטים של אלן. סקירה מלאה על הסרט מאת יונתן דורון.
"לרומא באהבה" - טריילר לסרטו של וודי אלן באיטליה (04.04.12)
סרטו הבא של וודי אלן מחוץ לניו יורק האהובה שלו "לרומא באהבה", התחדש בטריילר ראשון. בסרט מככבים עם אלן גם אלק בולדווין, רוברטו בניני, פנלופה קרוז, אלן פייג' ועוד.
ביקורת: חצות בפריז (24.06.11)
עם תקציב של 30 מיליון דולר, שהלכו בעיקר לתפאורות ותלבושות יפות, "חצות בפריז" הוא הסרט היקר ביותר של וודי אלן אי פעם, והוא מצליח מאוד בארה"ב ובשאר העולם.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
כאוס מהלך
כאוס מהלך
אהובה עוזרי: צלצולי פעמונים
אהובה עוזרי: צלצולי פעמונים
המניע
המניע
בלקספייס
בלקספייס