חדשות אודות
אורי לייזרוביץ'

Uri Leizerowitz

חדשות

חדשות שפורסמו באידיבי

"שבאבניקים" ו"בחורים טובים" חזרו להצטלם אחרי שהידבקות בקורונה עצרה אותם (19.01.21)
העונה השניה של סדרת הדרמה-קומדיה הישראלית "שבאבניקים" וסרט הדרמה "בחורים טובים" חזרו להצטלם, אחרי ששחקנים בולטים בהם כמו ישראל אטיאס ודניאל גד נדבקו בקורונה ועצרו את ההפקות.
"זגורי אימפריה" קיבלה אור ירוק לעונה שלישית, שתהיה בלי משה איבגי (18.10.20)
סדרת הדרמה הפופולרית "זגורי אימפריה" קיבלה אור ירוק לעונה שלישית, חמש וחצי שנים (!) אחרי תום העונה השניה. מאור זגורי, שיצר אותה וכתב את שתי העונות ביחד עם אורי ויסברוד, יתחיל כעת לכתוב את העונה הבאה, שלא תכיל את השחקן המורשע משה איבגי.
החלו צילומי העונה השניה של "שבאבניקים" (14.10.20)
החלו צילומי העונה השניה של הדרמה היומית הישראלית "שבאבניקים". הצילומים התעכבו מהתוכנית האחרונה שהיתה לצלם בספטמבר - אחרי דחיות נוספות - כולן בעקבות משבר מחלת הקורונה. ישראל אטיאס, דניאל גד, אורי לייזרוביץ' ועומר פרלמן שבים לככב.
עדי חבשוש ואורטל בן שושן לעונה השניה של "שבאבניקים" (21.08.20)
השחקניות עדי חבשוש, אורטל בן שושן ורוני מרחבי תצטרפנה לעונה השניה של הדרמה היומית "שבאבניקים", כמו גם הקומיקאי אוראל צברי והשחקן החוזר בתשובה שולי רנד. בעבר דיווחנו כי גם דניאל מורשת ועומר חזן יצטרפו לעונה.
עומר חזן לוהק לעונה השניה של "שבאבניקים" ולסדרה "בעלת החלומות" (17.08.20)
כוכב "פלמ"ח", עומר חזן, לוהק לעונה השניה של הדרמה היומית "שבאבניקים" ולסדרת דרמה יומית נוספת בשם "בעלת החלומות". עוד לוהק ל"שבאבניקים" גם דניאל מורשת מ"כדברא" ומ"זאת וזאתי". שתי הסדרות מופקות עבור HOT.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
אמסטרדם
אמסטרדם
בת האמן
בת האמן
גופות גופות גופות (ש.ל.ר)
גופות גופות גופות (ש.ל.ר)
סבוי
סבוי