חדשות אודות
גילי איצקוביץ'

חדשות

חדשות שפורסמו באידיבי

"קרב אוויר" - ביקורת: סרט אקשן ישראלי עמוס ריגושים ומתח (13.04.24)
"קרב אוויר" עם מאור שוויצר ודניאל ליטמן הוא סרט ישראלי שמראה גאווה, אומץ לב, וסמלים לאומיים בראש מורם. פה לא תמצאו את החייל המיוסר, ובמקום תמצאו אקשן מלהיב של קרבות מטוסים באוויר. ביקורת מאת אלי שגב.
"שנות הירח" - טריילר: סדרה אוטוביוגרפית על אביב גפן בשנות הקריירה הראשונות (05.07.21)
צפו בטריילר לסדרת הדרמה הביוגרפית-ישראלית "שנות הירח" של אביב גפן שנכתבה בהשראת חייו, ומספרת על שנות הפריצה של גפן וכיצד פילס את דרכו בעולם המוסיקה ולא התייאש מהמשוכות בדרך ומהכשלונות, עד שהפך לכוכב.
סדרת המתח הישראלית "בלקספייס" נמכרה לנטפליקס ולערוצים בגרמניה ובהולנד (22.04.21)
סדרת המתח-מיסתורין הישראלית "בלקספייס" נמכרה להפצה עולמית בסטרימינג לנטפליקס, מלבד גרמניה והולנד, שם היא נמכרה לערוצים RTL הגרמני ו-NPO ההולנדי. זוהי המכירה השניה של סדרה מבית 'רשת 13' לנטפליקס, אחרי "המדרשה".
סדרת המתח הישראלית "בלקספייס" חודשה לעונה שניה (17.01.21)
סדרת המתח-מיסתורין הישראלית "בלקספייס" בכיכובו של גורי אלפי חודשה לעונה שניה בידי 'רשת 13'. גם את העונה הבאה יפיקו 'דרמהטים' הישראלית ו'פדריישן אנטרטיינמנט' הצרפתית, וכעת היא תיכנס לשלב גיבוש הרעיון העלילתי וכתיבת התסריט.
"שנות הירח" על אביב גפן יוצאת לדרך: תמונות מהקראת התסריט לקראת הצילומים (20.08.20)
אחרי שנים בתכנון, סדרת הדרמה הביוגרפית-ישראלית "שנות הירח" של אביב גפן יוצאת לדרך, והושקה באירוע הרמת כוסית והקראה ראשונה של התסריט במועדון הבארבי בתל אביב. כל השחקנים הראשיים הגיעו: נח אנגלהרד, גילי איצקוביץ', נירו לוי, אסנת פישמן ואלישבע וייל.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
המונופול
המונופול
עקבות: קולות של בני הדור השני לשואה
עקבות: קולות של בני הדור השני לשואה
רבל מון: חלק 2 - המצלקת
רבל מון: חלק 2 - המצלקת
מלכודת במעמקים
מלכודת במעמקים