חדשות אודות
קאמי קוטן

Camille Cottin

חדשות

חדשות שפורסמו באידיבי

"רדופים בוונציה" - ביקורת: טוב מקודמיו אבל בכל זאת בינוני (19.09.23)
"רדופים בוונציה" שונה משני הראשונים עם קנת' בראנה בתור הרקול פוארו - הוא יותר טוב מ"רצח האוריינט אקספרס" ויותר מגובש מ"מוות על נילוס", אך הוא לא מצליח להתעלות מעבר לבינוני. הוא מעניין אך לא מרתק. ביקורת סרט מאת יונתן דורון.
"גולדה" - ביקורת #3: לגלות נרטיב מעט שונה ממה שחינכו אותנו (04.09.23)
איכויות הבימוי של גיא נתיב בהחלט נוכחות בסרט "גולדה" וישנם מספר קטעים מאוד סוחפים ואפקטיביים, אך הוא נופל לא מעט לסחטנות רגשית ושימוש מיותר בטריקים קולנועיים עם מטאפורות צולעות. ביקורת סרט מאת גל סדלינסקי.
"גולדה" - ביקורת #2: מרשים חזותית ובעייתי משאר הבחינות (28.08.23)
הבעיה העיקרית של הסרט "גולדה" שביים גיא נתיב, היא שאין לגולדה שום סיפור חיים כאן. זר שיצפה בסרט לא יבין ולא ידע מי זאת באמת וישראלי שיצפה בסרט ירגיש חוסר יכולת להתחבר אליה רגשית. ביקורת סרט מאת יונתן גת.
"גולדה" - ביקורת פסטיבל ירושלים: משעמם ועם בחירות תסריטאיות רעות (19.07.23)
"גולדה" של הישראלי זוכה האוסקר גיא נתיב, מבקש לבחון את דמותה של ראשת הממשלה הרביעית של מדינת ישראל, גולדה מאיר, אולם הבעיה היא שהוא מקרטע ברמה הקולנועית ומוטה ברמה האידאולוגית. ביקורת סרט מאת גיא אורבניאק.
"גולדה" של גיא נתיב עם הלן מירן בתור גולדה מאיר לפסטיבל ברלין 2023 (14.01.23)
הסרט הבריטי "גולדה" בכיכובה של זוכת האוסקר הלן מירן בתור ראש ממשלת ישראל לשעבר גולדה מאיר ובבימויו של הישראלי גיא נתיב ("סקין"), יוקרן במסגרת המיוחדת של פסטיבל הסרטים ברלין 2023.
"בית גוצ'י" - ביקורת #1: ליידי גאגא נהדרת (26.11.21)
אין בסרט "בית גוצ'י" יותר מדי דברים חדשים או עומק רב אבל יש תחושה של התקדמות עלילתית, כולה עם קריצה. לא בטוח שזה מצדיק מעל שעתיים וחצי אבל מדובר בסיפור מעניין, דמויות צבעוניות ועיצוב מוקפד. ביקורת סרט מאת יונתן דורון.
"מים שקטים" - ביקורת: סיפור מעניין מזן שהולך ונכחד (14.10.21)
"מים שקטים" בכיכובו של מאט דיימון, הוא דרמה בוגרת על אנשים מהשורה, ללא אפקטים, סיפור אנושי עם דמות מרכזית שהנסיבות מאלצות אותה לפעול בדרך שונה מהרגיל. הוא מענין אבל היה נשכר מקיצוץ בשומן העודף שבו. ביקורת סרט מאת יונתן דורון.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
המשחק הארוך (ש.ל.ר)
המשחק הארוך (ש.ל.ר)
הקרב על אמריקה
הקרב על אמריקה
הנוסע השמיני: רומולוס
הנוסע השמיני: רומולוס
בחורים רעים: הכל או כלום
בחורים רעים: הכל או כלום