חדשות אודות
עומר חזן

Omer Hazan

חדשות

חדשות שפורסמו באידיבי

עוז זהבי, אורי פפר ומיה דגן לעונה השניה של "פלמ"ח" (30.12.20)
השחקנים עוז זהבי, אורי פפר ומיה דגן מצטרפים לעונה השניה של סדרת הנוער התקופתית "פלמ"ח", לצידם של הכוכבים החוזרים אברהם ארנסון, נאיה בינשטוק, עומר חזן ויעל שלביה.
החלו צילומי העונה השניה של "שבאבניקים" (14.10.20)
החלו צילומי העונה השניה של הדרמה היומית הישראלית "שבאבניקים". הצילומים התעכבו מהתוכנית האחרונה שהיתה לצלם בספטמבר - אחרי דחיות נוספות - כולן בעקבות משבר מחלת הקורונה. ישראל אטיאס, דניאל גד, אורי לייזרוביץ' ועומר פרלמן שבים לככב.
"פאודה" חודשה לעונה 4, "פלמ"ח" ו"אבא מטפלת" חודשו לעונה 2 (14.09.20)
yes חידשה מספר סדרות ישראליות לעונות נוספות: סדרת הפעולה "פאודה" חודשה לעונה רביעית, סדרת הנוער התקופתית "פלמ"ח" חודשה לעונה שניה, וכך גם סדרת הקומדיה המשפחתית "אבא מטפלת".
עדי חבשוש ואורטל בן שושן לעונה השניה של "שבאבניקים" (21.08.20)
השחקניות עדי חבשוש, אורטל בן שושן ורוני מרחבי תצטרפנה לעונה השניה של הדרמה היומית "שבאבניקים", כמו גם הקומיקאי אוראל צברי והשחקן החוזר בתשובה שולי רנד. בעבר דיווחנו כי גם דניאל מורשת ועומר חזן יצטרפו לעונה.
עומר חזן לוהק לעונה השניה של "שבאבניקים" ולסדרה "בעלת החלומות" (17.08.20)
כוכב "פלמ"ח", עומר חזן, לוהק לעונה השניה של הדרמה היומית "שבאבניקים" ולסדרת דרמה יומית נוספת בשם "בעלת החלומות". עוד לוהק ל"שבאבניקים" גם דניאל מורשת מ"כדברא" ומ"זאת וזאתי". שתי הסדרות מופקות עבור HOT.
"פלמ"ח" - פרק 1 המלא לצפיה: עומר חזן ויעל שלביה יתאמנו כנגד הבריטים למען הקמת מדינה (04.04.20)
צפו בפרק הבכורה של סדרת הנוער התקופתית "פלמ"ח" בכיכובם של עומר חזן, יעל שלביה, אברהם ארנסון, נאיה בינשטוק, אלדד פריבס, נתי רביץ, גל פרנק, דולב מסיקה, אביב פנקס, נגה ד'אנג'לי, לילי איבגי, אורי גוב, טל גרושקה ונטע רוט.
גל אמיתי ולילי איבגי מצטרפים ליעל שלביה ועומר חזן בסדרת הנוער "פלמ"ח" (30.09.19)
השחקנים גל אמיתי ולילי איבגי מצטרפים לדוגמנים יעל שלביה, עומר חזן, אלונה סער בסדרת הנוער היומית "פלמ"ח" של 'ענני תקשורת' עבור yes וערוץ 'טין ניק'.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
האמת
האמת
המושב האחורי
המושב האחורי
איתנו זה נגמר
איתנו זה נגמר
אמילי והיגואר האחרון
אמילי והיגואר האחרון