חדשות אודות
הילדור גונדוטיר

Hildur Guðnadóttir

חדשות
"רדופים בוונציה" - ביקורת: טוב מקודמיו אבל בכל זאת בינוני (19.09.23)
"רדופים בוונציה" שונה משני הראשונים עם קנת' בראנה בתור הרקול פוארו - הוא יותר טוב מ"רצח האוריינט אקספרס" ויותר מגובש מ"מוות על נילוס", אך הוא לא מצליח להתעלות מעבר לבינוני. הוא מעניין אך לא מרתק. ביקורת סרט מאת יונתן דורון.
"טאר המנצחת" - ביקורת #2: נדרשת צפיה שניה כדי לרדת לעומקו (09.02.23)
גיא אורבניאק לא חושב שאפשר לרדת לעומקו של הסרט "טאר המנצחת" עם קייט בלאנשט מבלי לצפות בו פעם נוספת, כשהפעם הצופה מודע להיסטוריה ולרקע של הדמות. ביקורת סרט.
"טאר המנצחת" - ביקורת #1: קייט בלנשט היא הסרט, אין קטע בלעדיה, והיא מעולה (08.02.23)
"טאר המנצחת" נהנה מליהוקה של קייט בלנשט בתפקיד הראשי. בלעדיה, זה לא היה עובד. היא הסרט, והיא מעולה: בעלת כריזמה מדהימה, היא מדויקת ולא מגזימה, מרתקת בלי לעשות הרבה. ביקורת סרט מאת יונתן דורון.
הוכרזו זוכי גלובוס הזהב 2020: "1917", "היו זמנים בהוליווד", "פליבאג", "יורשים" הטובים ביותר (06.01.20)
הוכרזו הזוכים בפרסי גלובוס הזהב 2020, ובראשם זכו "1917" בפרס סרט הדרמה הטוב ביותר, "היו זמנים בהוליווד" בפרס הסרט הקומי/מוזיקלי הטוב ביותר, "פליבאג" בפרס סדרת הקומדיה הטובה ביותר, "יורשים" בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר, ו"צ'רנוביל" בפרס המיני-סדרה הטובה ביותר.
"ג'וקר" - ביקורת #2 (10.10.19)
"ג'וקר" הוא לא סרט רע, אלא שהוא גם לא טוב במיוחד, ובטח לא עומד ברף שהציבו לו סרטים טובים אחרים בז'אנר, וגם לא השבחים שקיבל אחרי פסטיבל ונציה, בו זכה בפרס הגדול. ביקורת סרט מאת גיא ברמן מכליס.
"ג'וקר" - ביקורת #1 (10.10.19)
הדמות של הג'וקר והשם טוד פיליפס כבמאי עלולים לגרום לך לחשוב שמדובר בסרט מצחיק, משעשע, פרוע או קליל; אך הסרט "ג'וקר" הוא בדיוק ההיפך מכל הבחינות. ביקורת סרט מאת יונתן דורון.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
המשחק הארוך (ש.ל.ר)
המשחק הארוך (ש.ל.ר)
הקרב על אמריקה
הקרב על אמריקה
הנוסע השמיני: רומולוס
הנוסע השמיני: רומולוס
בחורים רעים: הכל או כלום
בחורים רעים: הכל או כלום